BELEŞ TEPE’YE ÖNLEM ALIN

BELEŞ TEPE’YE ÖNLEM ALIN

28.11.2018

Kırşehir sevdalıları Kalede maç seyretmemeli! BELEŞ TEPE’YE ÖNLEM ALIN TÜRKİYE Futbol Federasyonu 3.Lig 2. Grup’ta mücadele eden Kırşehir Belediyespor’un maçlarını bir çok taraftarın “Beleş Tepe” olarak adlandırılan Kale’de seyretmeleri Kırşehirspor sevdalılarına üzüyor. “Yıllarca profesyonel bir ligte takımımız yok” diye feryat eden Kırşehirli sporseverlerin Ahi Stadı’na 10 TL ödeyerek girmek yerine Kale’de maç izlemeleri dikkat çekerken, […]


Kırşehir sevdalıları Kalede maç seyretmemeli!

BELEŞ TEPE’YE ÖNLEM ALIN

TÜRKİYE Futbol Federasyonu 3.Lig 2. Grup’ta mücadele eden Kırşehir Belediyespor’un maçlarını bir çok taraftarın “Beleş Tepe” olarak adlandırılan Kale’de seyretmeleri Kırşehirspor sevdalılarına üzüyor.
“Yıllarca profesyonel bir ligte takımımız yok” diye feryat eden Kırşehirli sporseverlerin Ahi Stadı’na 10 TL ödeyerek girmek yerine Kale’de maç izlemeleri dikkat çekerken, bu durumdan artık rahatsız olmaya başlayan yeşil-beyazlı taraftarlar sosyal medya hesaplarından “Kale kapatılsın, emniyet bu alaya el atsın” tarzında yorumlar yapmaya başladılar.
3. Lig’te şampiyonluğa oynayan ve halen grubunda lider durumda bulunan Kırşehir Belediyespor’un maddi sıkıntı içinde olduğu ve destek beklediği bir süreçten geçerken, Kırşehir’de oynadığı maçlarda 5-10 lira vermeyerek Kale’de maç seyredenlere tepki gösteren yeşil-beyazlı ekibin taraftar grupları bu konuda hem il yöneticilerine, hem de kulüp yöneticilerine çağrıda bulunarak, Kale’de gerekli önlemleri alarak burada maç izlenmemesini sağlamalarını istediler.
Taraftar grupları konuyla ilgili olarak gazetemize yaptıkları açıklamada şunları söylediler:
“Biz uzun yıllardır profesyonel bir takım özlemini çektik. Her fırsatta ilimiz yöneticilerine Kırşehirspor’u yeniden profesyonel lige yükseltmelerini istedik, hatta eleştirilerde bulunup tepkiler gösterdik. Çok şükür geçen yıl Belediye Başkanımız sayın Yaşar Bahçeci’nin Kırşehirspor’a sahip çıkması ve takımımızı Belediye bünyesine almasıyla önce Bölgesel Amatör Lig’te şampiyon olup, 3. Lig’e yükseldik. Şampiyonluk sevincini, coşkusunu hep birlikte yaşarken, takımımızın 3. Lig’te de şampiyonluklar yaşayarak daha üst liglere çıkmasını istedik. İşte bugün de ilk sezonunda da grubunda lider durumda bulunan Kırşehir Belediyesporumuza herkesin maddi ve manevi destek vermesi gerekmiyor mu? İlimizin değerli Valisi, Belediye Başkanı ve kulüp yöneticileri maddi destek arayışları için yoğun çaba harcarken, hatta Almanya’da destek geceleri düzenlerken, Kırşehir’li taraftarların iki hafta da bir Ahi Stadı’nda oynadığı maça 5-10 lira para ödemeyi neden çok görüyor ki? Bunlar gerçekten Kırşehir Belediyespor’u seviyorlar ve başarılarına ortak olmak istiyorlarsa artık Kale’de maç izlemezler ve Ahi Stadı’na 5-10 lira para vererek izlerler. Yoksa bunların Kırşehir Belediyespor’u sevdiğine inanmayacağız, taraftar olarak da görmeyeceğiz. Buradan maç izleyenleri artık Ahi Stadı’nda yanımızda görmek ve takımımıza 90 dakika centilmence destek vermeye davet ediyorum. Yok eğer bunlar Ahi Stadı’na gelmezlerse Kırşehir Belediyespor yöneticileri ile Emniyet Müdürlüğümüz bu konuda gerekli tedbirleri alarak Kale’de maç izlenmesine izin vermemelidirler.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .