“Belediyemizin sokak hayvanlarını katletmesi haberleri asılsızdır”

“Belediyemizin sokak hayvanlarını katletmesi haberleri asılsızdır”

27.12.2018

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz’den yalanlama: “Belediyemizin sokak hayvanlarını katletmesi haberleri asılsızdır” Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, yazılı bir açıklama yaparak, Belediyenin sokak hayvanlarını katlettiği haberlerinin asılsız olduğunu iddia etti. Karadeniz Hayvan Hakları Derneği ve Serpil Özkan tarafından sosyal medyaya bir video paylaşarak, Çiçekdağı Belediyesi’nin sokak hayvanlarına sahip çıkmadığını önü sürdüğünü ifade eden Başkan İsmail […]

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz’den yalanlama:

“Belediyemizin sokak hayvanlarını katletmesi haberleri asılsızdır”

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, yazılı bir açıklama yaparak, Belediyenin sokak hayvanlarını katlettiği haberlerinin asılsız olduğunu iddia etti.
Karadeniz Hayvan Hakları Derneği ve Serpil Özkan tarafından sosyal medyaya bir video paylaşarak, Çiçekdağı Belediyesi’nin sokak hayvanlarına sahip çıkmadığını önü sürdüğünü ifade eden Başkan İsmail Deniz, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:
“Belediyemiz ve şahsım ile ilgili olan, sahipsiz sokak hayvanlarını katletmekle suçlandığımız, gerçeği yansıtmayan haberler bizleri derinden üzmüştür. Karadeniz Hayvan Hakları Derneği ve Serpil Özkan adlı hanım tarafından birkaç gün önce bir video yayınlanmıştır. Bahsi geçen video da yolda cansız halde yatan sokak köpeğini belediyemize gelen ihbar telefonu üzerine belediye ekiplerimizin yoldan çöp kamyonuna kaldırdığı ve çöp kamyonunu çektirmediği (preslenmediği) açıkça görülmektedir.
Olayın iftira atmak amacı ile planlanmış olduğu görüntülerden acık bir şekilde anlaşılmaktadır. Atılan bu çirkin iftiraların tek amacı yaklaşan mahalli idareler yerel seçimlerden dolayı karalama yapmaktır. Çamur attılar, ama izi kalmayacak Çiçekdağlı hemşerilerim gerçekleri görmekte ve bilmektedir. Bu tür asılsız haberler ve iftiralar bizim çalışma şevkimizi arttıracak ve daha güzel projelere imza atmamıza vesile olacaktır.
“Bizler ‘Yaradılanı sev Yaradan’dan ötürü’ diyen Yunus Emre’nin torunlarıyız. Biz ‘Kalbinde merhameti olmayanın cenneti yoktur’ diyen Peygamberimizin ümmetiyiz. Biz ki sahipsiz sokak köpeklerini ve yavrularını belediye binamızda beslerken ve korurken böyle çirkin iftiralara maruz kalmaktayız. ‘Bir dağın yerinden oynadığını işittiğinizde inanınız; fakat bir insanın tabiatını değiştirdiğini işittiğinizde ise inanmayanız’’ sözünde de olduğu gibi bizleri tanıyan tanır, bilen bilir. Bu iftiraları atanların kişiliklerini de bilen bilir. Bizleri tanıyanlara ve bilenlere selam olsun.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .