Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclisi toplandı

08.05.2015

KIRŞEHİR Belediyesi Meclisi Mayıs ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis üyeleri, Mayıs ayı olağan toplantısında 7 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’te bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin başkanlığında yapılan Mayıs ayı Meclis toplantısı açılış ve yoklama ile başladı. 2 Nisan 2015 tarihli Nisan ayı Meclis kararlarının oylanmasıyla devam eden toplantıda, İmar Komisyonu raporu ile […]

BLD MECLİS_1 copy

KIRŞEHİR Belediyesi Meclisi Mayıs ayı toplantısı yapıldı.
Belediye Meclis üyeleri, Mayıs ayı olağan toplantısında 7 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’te bir araya geldi.
Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin başkanlığında yapılan Mayıs ayı Meclis toplantısı açılış ve yoklama ile başladı.
2 Nisan 2015 tarihli Nisan ayı Meclis kararlarının oylanmasıyla devam eden toplantıda, İmar Komisyonu raporu ile İmar Komisyonu’na havale edilecek talepler görüşüldü.
Neşet Ertaş Kültür Merkezi yapım işinde kullanılmak üzere kredi alımı için Belediye Başkan Yardımcısı Halil Tan’a yetki verilmesinin oy birliği ile kabul edildiği Mayıs ayı Belediye Meclis toplantısında, kredi için de İçişleri Bakanlığı iznini almak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Halil Tan’a yetki verilmesi kararlaştırıldı.
Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan havale olan yer tahsis ücreti ile Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilecek hususların görüşülmesi ile devam eden toplantıda, Belediye Meclis üyeleri, 2014 yılı kesin hesabı, Sarıyahşi Belediyesi sınırları içerisine park yapımı, Kırşehir Belediyesi altyapı ve üst yapı zemin bozma işlemleri uygulama yönergesi ile ilgili gündem maddelerine ilişkin kararlar aldı.
Meclis üyelerinin dilek ve temennilerini de dile getirdiği toplantıda, Meclis üyeleri arasında yaşanan gerginlik de toplantıya damgasını vurdu.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

Belediye meclisi keyfi uygulamalar icinde sehir planlamasi yaparken ve insaat yapi ruhsatlari verirken yalaka yandaslari koruyup kollayacagim diye kanunsuz uygulama ve duzenlemeler yapamaz!
7 Haziran secimlerin den sonra kanunsuz keyfi uygulamalariniz ve kararlariniz konusun da bagimsiz T. C. D. mahkemeleri onunde hesap vereceginiz gunler cok yakindir.

09.05.2015, 15:40

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .