Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclisi toplandı

07.10.2017

Kırşehir Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Ekim ayı toplantısı 9 gündem maddesi ile Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında meclis salonunda yapıldı. Açılış ve yoklamanın ardından Eylül ayı Meclis kararlarının okunması ile başlayan toplantıda, İmar Komisyonun raporları görüşüldü. İmar Komisyonuna havale edilecek talepler görüşülerek komisyona havale edildi. Revize İmar Planı yapılması oy birliği ile kabul edilirken, […]

Kırşehir Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Ekim ayı toplantısı 9 gündem maddesi ile Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında meclis salonunda yapıldı.
Açılış ve yoklamanın ardından Eylül ayı Meclis kararlarının okunması ile başlayan toplantıda, İmar Komisyonun raporları görüşüldü.
İmar Komisyonuna havale edilecek talepler görüşülerek komisyona havale edildi.
Revize İmar Planı yapılması oy birliği ile kabul edilirken, Kırşehir Halk Sağlığı Müdürlüğünden araç talebinde bunulması karara bağlandı.
Hırdavat malzemesi alımında kullanılmak üzere kredi alımı için Belediye Başkan Yardımcısı Halil Tan’a yetki verilmesi kabul edildi.
Kamuya tahsis ile Asri Mezarlık yapım işi için ek kredi talebi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
9 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında dilek ve temennilerin ardından Belediye Başkan Vekili Veli Şahin, 2 Kasım 2017 tarihinde toplanmak üzere meclis toplantısını kapattı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .