Belediye Meclisi toplandı

Belediye Meclisi toplandı

08.07.2017

Kırşehir Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Temmuz ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis üyeleri, 10 gündem maddesi ile Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında bir araya geldi. Açılış ve yoklamanın ardından bir önceki meclis kararlarının okunması ile başlayan Temmuz ayı Belediye Meclis toplantısında, İmar Komisyonu raporları görüşülerek oy birliği ile karara bağlanırken, talepler de görüşülerek komisyona havale […]

Kırşehir Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Temmuz ayı toplantısı yapıldı.
Belediye Meclis üyeleri, 10 gündem maddesi ile Belediye Başkan Vekili Veli Şahin başkanlığında bir araya geldi.
Açılış ve yoklamanın ardından bir önceki meclis kararlarının okunması ile başlayan Temmuz ayı Belediye Meclis toplantısında, İmar Komisyonu raporları görüşülerek oy birliği ile karara bağlanırken, talepler de görüşülerek komisyona havale edildi.
Kırşehir Belediyesi akıllı ulaşım sistemleri işi için finansman kullanmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Halil Tan’a oy birliği ile yetki verildi.
Çeşitli işler komisyonuna havale olunan “M” Plakalı Ticari Minibüs İşletme Yönetmenliği, “T” Plaka Ticari Taksi İşletme Yönetmenliği ve Servis Araçları Hizmet Yönetmenliği görüşülerek karara bağlandı.
Kadrolarda iptal ve ihdas yapılması da oy birliği ile kabul edildi.
Ahi Evran-ı veli Kırşehir Camii’nin Kırşehir Belediye Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı ile işbirliği ile yaptırılması için Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye protokol yapma yetkisi verilmesi de kabul edilirken, ilimiz Bağbaşı Mahallesi 1083. Sokakta bulunan Cevizli Parkına “Şehit Oktay Atasoy” isminin verilmesi talebi de karar bağlandı.
Belediye Başkan Vekili Veli Şahin bir sonraki Meclis toplantısının 3 Ağustos 2017 tarihinde toplanacağı kararını açıklarken, Meclis toplantısını kapattı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .