Belediye Kırşehir Spor Salonu’nun yolunu da asfaltladı

Belediye Kırşehir Spor Salonu’nun yolunu da asfaltladı

10.08.2017

Kırşehir Belediyesi tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde asfalt ve kilim parke çalışmaları devam ediyor. Yaz sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Kırşehir Belediyesi, gençlerin çok sık kullandığı Kındam Mahallesi’ndeki Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Kırşehir Spor Salonu’nun giriş kısmında bulunan topraklı yolu da asfaltladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ın girişimleri […]

Kırşehir Belediyesi tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde asfalt ve kilim parke çalışmaları devam ediyor.
Yaz sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Kırşehir Belediyesi, gençlerin çok sık kullandığı Kındam Mahallesi’ndeki Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Kırşehir Spor Salonu’nun giriş kısmında bulunan topraklı yolu da asfaltladı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’ın girişimleri ve ısrarlı talepleri sonucunda Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından önceki gün sıcak asfaltlama çalışmaları yapıldı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan,Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Fen İşleri Müdürlüğüne asfaltlama çalışmalarından dolayı teşekkür etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .