Belediye İtfaiyesi Kırşehir için gece gündüz seferber

Belediye İtfaiyesi Kırşehir için gece gündüz seferber

20.02.2019

Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, modern araç, ekipman ve personeli ile 2018 yılında yoğun bir mesai harcadı. 7 gün 24 saat vatandaşlar için nöbet tutan itfaiye, geçtiğimiz yıl içinde 233 yangına müdahale etti, 240 kurtarma operasyonu, 50 Trafik Kazası, 438 Sulama ve Su baskını gerçekleştirdi. Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri 2018 yılında yoğun bir mesai ile […]

Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, modern araç, ekipman ve personeli ile 2018 yılında yoğun bir mesai harcadı. 7 gün 24 saat vatandaşlar için nöbet tutan itfaiye, geçtiğimiz yıl içinde 233 yangına müdahale etti, 240 kurtarma operasyonu, 50 Trafik Kazası, 438 Sulama ve Su baskını gerçekleştirdi.
Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri 2018 yılında yoğun bir mesai ile geçirdi. Gece gündüz demeden Kırşehir merkezde vatandaşların can ve malını korumak için nöbet tutan Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz yıl 233 yangına müdahale etti. Bunların yanında 240 kurtarma operasyonu gerçekleştiren Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri 50 trafik kazası ve 1688 çeşitli görev olmak üzere olayda önemli rol oynadı.
32 Adet Tatbikat eğitimi verildi Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yangın, trafik kazası ve kurtarma operasyonu gibi olayların yanı sıra istenmeyen olayların yaşanmasını engellemek için de çeşitli kamu kurum ve kuruluşlara yönelik eğitim çalışmalarını 2018 yılında da sürdürdü. Bu kapsamda gerçekleştirilen eğitim çalışmalarında kurumlara eğitim hizmeti verildi. Toplam 32 adet tatbikat eğitimi verdi.
ÖNCE TEDBİR
“Önce tedbir” politikası ile çalışmalarını aralıksız sürdüren Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, kentteki 396 işyerini de olası yangın ve kaza gibi tehlikelere karşı denetledi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .