Belediye işletmelerine yoğun ilgi

Belediye işletmelerine yoğun ilgi

14.08.2017

Kırşehir Belediyesi’nin İkizarası Kent Park’ta açtığı Kent Park çay evi, Hılla Kütük ev Restoran, Ağalar Konağı Kırşehir Evi, Tenis Cafe ve Ahi Külliyesi içerisinde bulunan çay evi yoğun ilgi görüyor. Kırşehir’in önemli projelerinden biri olan İkizarası Kent Park’ta açılan Kent Park çay evi, Hılla Kütük Ev Restoran, Ağalar Konağı Kırşehir Evi, Tenis Kafe gibi Kırşehir […]

Kırşehir Belediyesi’nin İkizarası Kent Park’ta açtığı Kent Park çay evi, Hılla Kütük ev Restoran, Ağalar Konağı Kırşehir Evi, Tenis Cafe ve Ahi Külliyesi içerisinde bulunan çay evi yoğun ilgi görüyor.
Kırşehir’in önemli projelerinden biri olan İkizarası Kent Park’ta açılan Kent Park çay evi, Hılla Kütük Ev Restoran, Ağalar Konağı Kırşehir Evi, Tenis Kafe gibi Kırşehir Belediyesi’ne ait işletmeler sunduğu hizmet ile Kırşehirlilerin uğrak yerlerinde ön sıralarda geliyor.

Kırşehir’de yapmak istedikleri, hayal ettikleri her şeyi gerçekleştirdiklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi gören Ağalar Konağı’nda geleneksel Kırşehir yemeklerini hemşerilerimizin beğenisine sunmak bize mutluluk veriyor. Yine Hılla Kütük Ev’de eşsiz bir manzara eşliğinde yemek yemenin veya kahve içmenin tadına varıyor hemşerilerimiz. İnsanların aileleriyle, arkadaşlarıyla hoşça vakit geçireceği mekânların eksik olduğunu düşünerek başta Konağımızı ve Hılla Kütük Ev Restoranımızı açtık. Biz açtıktan sonra Kırşehir’e hemen hemen tüm zincir markalar geldi, iş yeri açtı. Biz işletmecileri cesaretlendirdik. Gençlerimize yeni iş sahaları açılmasına öncülük ettik bir anlamda. Çok şükür hemşerilerimizin birinci tercihi bizim bu işletmeler oluyor. Şu an otopark işletmeleri hariç belediyemize ait beş işletme var. Her işletmemizin bizim için ayrı bir önemi ve değeri var. Kent Parkı’mızda açtığımız çay evimizde bunlardan birisi. Kırşehirliler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kent Park’ın hemen kenarında olan çay evimiz hem yeşili hem suyu ile Kırşehirlilerin arkadaşlarıyla, ailesiyle iyi vakit geçirmeleri için vazgeçilmez bir mekân. Biz Belediye olarak Kırşehir’e Kırşehirlilerin hoşça vakit geçireceği mekânlar eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .