Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Geleceğimizi inşa edecek gençlerimize başarılar diliyorum”

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “Geleceğimizi inşa edecek gençlerimize başarılar diliyorum”

13.03.2015

ÜNİVERSİTEYE girişte ilk basamak sınavı olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) yarın yapılacak. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, Kırşehir’de 7 bin 99 adayın ter dökeceği Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na girecek adaylara başarı mesajı yayınladı. Sınava girecek tüm gençlere başarılar dileyen Bahçeci şunları kaydetti: “Yıllar boyu çalışmalarının karşılığını almak için ter dökecek gençlerimizi YGS’ye girmenin heyecanı sardı. […]

ÜNİVERSİTEYE girişte ilk basamak sınavı olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) yarın yapılacak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, Kırşehir’de 7 bin 99 adayın ter dökeceği Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na girecek adaylara başarı mesajı yayınladı.
Sınava girecek tüm gençlere başarılar dileyen Bahçeci şunları kaydetti:
“Yıllar boyu çalışmalarının karşılığını almak için ter dökecek gençlerimizi YGS’ye girmenin heyecanı sardı. İnsan hayatının önemli dönüm noktalarından biri olan üniversite sınavı sonrasında birçok gencimiz hayatını çizecek ve önemli bir engeli aşmış olacak. Bu zorlu sınav sonrası mesleklerini, dolayısıyla geleceklerini belirleyecek olan tüm gençlerimize başarılar diliyorum.
“Yaşamımızın bir döneminde bu zorlu sınavı aşmak için birçoğumuz çaba gösterdik ve tedirginlik ile karışık bir heyecan yaşadık. Ama bu heyecan YGS’de strese ve gerilime neden olmamalı. Sınavı kazanamamak dünyanın sonu olmadığı gibi, hazırlık döneminde ellerinden geleni yapan gençlerimiz asla ümitsizliğe düşmemelidir.
“15 Mart 2015 tarihlerinde gireceğiniz sınavda heyecandan uzak kalarak, tüm bilgilerinizi kararlılıkla vereceğinizi umuyorum. Başta esnaflarımız olmak üzere herkesi sakin ve sessiz bir hafta sonu geçirmeye davet ediyoruz. Bu sessizlik gençlerimiz ve ülkemizin geleceği açısından çok önemlidir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin sessiz ve stressiz bir sınav geçirmelerini ümit ederek tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .