BELEDİYE ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR

BELEDİYE ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR

14.09.2017

Kırşehir Belediyesi yol çalışmaları için yol çizgi makinesi aldı…

Kırşehir Belediyesi bünyesine son teknoloji boya yol çizgi makinesi kazandırdı.
Kırşehir’in ulaşılabilir bir kent olması yolundaki çalışmalarını aralıksız sürdüren Kırşehir Belediyesi, her çalışmaya entegre ettiği teknolojik yenilikleri asfalt çizgi araçlarına da yansıttı.
Kırşehir Belediyesi bünyesine son teknoloji boya yol çizgi makinesi kazandırdı. Çalışmaları sık sık yakından ve yerinde takip eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni alınan yol çizgi makinesi ile çalışmaların daha da hızlanacağını dile getirdi.
Bahçeci, Kırşehir için her şeyin en güzelini en iyisini yapma gayreti içerisinde olduklarını, bu nedenle de Kırşehir Belediyesi olarak azim ve şevkle ilerlediklerini belirtti.
Kırşehir’de konforlu, güvenli ulaşımı sağlamak için üzerlerine düşen tüm görevleri yerine getirmeye çalıştıklarını vurgulayan Başkan Bahçeci, “Yolları dayanıklı ve uzun ömürlü yapmak ne kadar önemli ise araç ve yaya trafiğinin düzgün ve iyi görünümlü çizgilere kavuşması da o kadar önemlidir. Asfalt atmanın yanı sıra yoldaki diğer detaylarda bizim görevlerimizdendir. Tüm çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle de elimizden geldiği kadar modern araç gereçleri belediye bünyesine kazandırmaya çalışıyoruz. Yeni aldığımız yol çizgi makinesi son teknoloji ile donatılmış ve çift komponentli çalışma özelliğine sahiptir. Ayrıca boya yol çizgi makinesi ile yol boyama süresini kısaltmamızın yanı sıra atılan boyanın daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını da sağlamış olacağız” şeklinde konuştu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .