Bazı AKP’liler Mikail Arslan’a, “Sayın Milletvekilim seni yeniden seçmen istiyorduk ama…”

Bazı AKP’liler Mikail Arslan’a, “Sayın Milletvekilim seni yeniden seçmen istiyorduk ama…”

27.05.2015

Geçtiğimiz Pazar günü Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kırşehir’e kazandırdığı Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin açılışı törenle yapıldı. Ne diyelim Kırşehir’e hayırlı, uğurlu olsun. Açılışa katılanlara şöyle bir baktım da, üzüldüm doğrusu. 2011 seçimlerinde Kırşehirliler, AKP’den iki milletvekili olarak Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan’ı seçmişlerdi. Onları orada görünce benim gibi Kırşehirliler ve AKP’lilerin başı öne eğildi. Kırşehir’e kalıcı […]

Geçtiğimiz Pazar günü Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin Kırşehir’e kazandırdığı Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin açılışı törenle yapıldı.
Ne diyelim Kırşehir’e hayırlı, uğurlu olsun.
Açılışa katılanlara şöyle bir baktım da, üzüldüm doğrusu.
2011 seçimlerinde Kırşehirliler, AKP’den iki milletvekili olarak Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan’ı seçmişlerdi. Onları orada görünce benim gibi Kırşehirliler ve AKP’lilerin başı öne eğildi.
Kırşehir’e kalıcı hiçbir hizmet ve eseri olmayan bu iki milletvekilini Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AKP’liler ve herkes biliyor.
Açılışa ne yüzle gelmişlerse anlayamadık.
Sanki kendileri projelendirdiler, kendileri Kırşehir’e kazandırdı?
AKP’nin oyunu Kırşehir’de onlar düşürmedi mi?
Şehirlararası Otobüs Terminali’nin açılışında AKP eski Milletvekili Mikâil Arslan’ı gören bazı AKP’liler, “Sayın Mikâil Bey, bu seçimde sen listede olsaydın Kırşehir’de 2-0 alırdık. Ama şimdi işimiz zor. Seni listeye koymamakla büyük yanlış yaptılar Biz sizi seçerek Meclis’e göndermek istiyorduk ama bunu yapmayanlar düşünsün” diyerek üzüntülerini ifade ettiler.
Mikail Bey ne desin…
Gülümseyerek, “Haklısınız. Hepinize teşekkür ederim” dedi.
Şimdi AKP’nin oyları, MHP, CHP, HDP ve Saadet-Birlik ortaklığına dağılıyor. İşleri zor gibi görünüyor.
Özellikle Kaman’da büyük sıkıntı çeken AKP sırf Mikâil Arslan’ı Kırşehir’e getirerek destek arayışı içinde bulundu. Ama iş işten geçtiğini gören AKP’liler büyük hayal kırıklığına uğradılar. Çünkü Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı da, Mikâil Arslan’ı da Kaman’da getirdiler, bir avuç insanı zor topladılar.
Bu durum sadece Kaman’da görülmüyor, Boztepe’de, Çiçekdağı’nda, Akçakent’te, Mucur’da durum aynı. AKP’nin işi zor gibi.
Ama yapacakları başka bir şey de yok. Olan olmuş. Atı alan Üsküdar’ı geçti.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de olmasa AKP’nin işi çok zor.
ŞGYORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

hayalci

Yorum bölümünün altında; “Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir” denmiş ya, SG’nin yukarda yazdıkları da kendi hayali görüşleridir.

27.05.2015, 21:15
RECEP HOCA

evet ,mikail olsa 2-0 idi….şu anda 1 i bile sıkıntı…1 mhp ve 1 ya akp yada chp…kaman dan saygılar…biz yine de akp liyiz ama herkes ben değil ki……….

04.06.2015, 13:41

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .