Bayramlaşma Ahi Külliyesi’nde

Bayramlaşma Ahi Külliyesi’nde

30.08.2017

KIRŞEHİR’DE Kurban Bayramı bayramlaşma töreni Ahi Evran Külliyesi’nde yapılacak. Geleneksel bayramlaşma töreni, Kırşehir halkıyla birlikte Ahi Külliyesi’nde gerçekleştirilecek. 1 Eylül 2017 Cuma günü başlayacak olan Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni, bayram namazı sonrasında Vali Necati Şentürk, Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başta olmak üzere il protokolü, kamu kurum ve kuruluşları, […]

KIRŞEHİR’DE Kurban Bayramı bayramlaşma töreni Ahi Evran Külliyesi’nde yapılacak.
Geleneksel bayramlaşma töreni, Kırşehir halkıyla birlikte Ahi Külliyesi’nde gerçekleştirilecek.
1 Eylül 2017 Cuma günü başlayacak olan Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni, bayram namazı sonrasında Vali Necati Şentürk, Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başta olmak üzere il protokolü, kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları ve halkın katılımı ile Ahi Evran Külliyesi’nde yapılacak.
Bugün Kırşehir Şehitliği’ni ziyaret edecek olan Vali Necati Şentürk ve beraberindeki il protokolü, yarın bayramlaşma töreninin ardından da Sevgi Evleri ve Huzurevi’ni ziyaret ederek, devlet koruması altındaki çocuklar ve bakım altındaki yaşlılarla bayramlaşacak.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .