“Bayramlar gönül köprüsüdür, muhabbet bağıdır”

“Bayramlar gönül köprüsüdür, muhabbet bağıdır”

01.06.2019

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Cuma Köysüren: “Bayramlar gönül köprüsüdür, muhabbet bağıdır” Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Cuma Köysüren, Salı günü başlayacak ve üç gün sürecek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm Kırşehirlilerin ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Kırşehir’de göreve geldikleri günden bu yana sağlık çalışanları arasında birlik, beraberlik, sevgi ve saygıyı daha üst noktalara taşıdıklarını […]

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Cuma Köysüren:
“Bayramlar gönül köprüsüdür, muhabbet bağıdır”

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Cuma Köysüren, Salı günü başlayacak ve üç gün sürecek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm Kırşehirlilerin ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.
Kırşehir’de göreve geldikleri günden bu yana sağlık çalışanları arasında birlik, beraberlik, sevgi ve saygıyı daha üst noktalara taşıdıklarını ifade eden Başkan Cuma Köysüren, yayınladığı bayram mesajında şunları söyledi:
“Bayramlar dargınların barıştığı, küslerin kucaklaştığı, karşılıklı sevgi ve saygının arttığı, acının ve sevincin paylaşıldığı, dünyadaki mazlumların da hatırlandığı en güzel günlerimizdir. Toplumumuza bereket getiren, bizi millet yapan geleneklerimizin can bulduğu bir bayramı daha karşılamanın sevincini yaşıyoruz.
“Bayramlar gönül köprüsüdür, muhabbet bağıdır. Bayramlar yürek coşkusudur, kaynaşmaktır, buluşmaktır. Hele Ramazan bayramı ki; Allah rızası için tutulan oruçların bu dünyadaki ecridir, karşılığıdır, mükâfatıdır. Dolayısıyla bizleri böyle bir iklim ve atmosferden mahrum etmediği için Yüce Allah’a ne kadar şükretsek azdır.
“Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sevgi, saygı ve kardeşlik duyguları ile sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .