Bayramda 31 yıllık hasret giderildi

Bayramda 31 yıllık hasret giderildi

05.09.2017

KIRŞEHİR’DE İmam Hatip Lisesi’nin 1986 mezunları bayramda bir araya geldi. Kırşehir İmam Hatip Lisesi 1986 mezunları, 31. geleneksel buluşma toplantısında hasret giderdiler. Kırşehir’den ve yurdumuzun birçok ilinde ikamet eden ve de uzun zamandır görüşmeyen yaklaşık 35 mezun arkadaş buluştu. 1985-86 yılı 7/A ve B sınıfı mezunları, Kurban Bayramı’nın 2. gününde hem bayramlaştı, hem de bol […]

KIRŞEHİR’DE İmam Hatip Lisesi’nin 1986 mezunları bayramda bir araya geldi.
Kırşehir İmam Hatip Lisesi 1986 mezunları, 31. geleneksel buluşma toplantısında hasret giderdiler.
Kırşehir’den ve yurdumuzun birçok ilinde ikamet eden ve de uzun zamandır görüşmeyen yaklaşık 35 mezun arkadaş buluştu.

1985-86 yılı 7/A ve B sınıfı mezunları, Kurban Bayramı’nın 2. gününde hem bayramlaştı, hem de bol bol sohbet ederek geçmişi yad etti.
31. yıl buluşması Şahin Sağır ve Recep Kadir Turpçu tarafından düzenlenirken, yapılan açıklamada, “Birlik, beraberlik ve kaynaşmak amacıyla dönem arkadaşımız Garip Yılmaz’ın işyerinde 31. Geleneksel Toplantımızı gerçekleştirdik. Uzun zamandır bir araya gelemiyorduk. Ülkemizin birlik ve beraberliği ihtiyacı olduğu bu dönemde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmiş olduk. Bu tür kaynaşmalarda, orta okul ve lise döneminde yaşadığımız arkadaşlıklara daima önem veriyoruz, yaşananların, dostlukların unutulmamasını istiyoruz, birlikte kaynaşalım, dostlukları, yaşanmışları hatırlayalım, yanlışlarımıza gülelim, doğrularımıza sevinelim istiyoruz ve diliyoruz. Bu amaçla toplandık. Arkadaşlarımızı öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi andık vefat edenlere rahmet, sağ olanlara sağlık temennisinde bulunduk. Bu güzel toplantıya katılan uzaktan ve yakından teşrif eden bizleri onurlandıran dönem arkadaşlarımıza, misafirlerimize ve işyerini bizlere açan Garip Yılmaz arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Böylelikle uzun zamandır görüşmeyen arkadaşlarımız hasret gidermiş oldular. Bizleri onurlandıran tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” denildi.
31. yıl geleneksel buluşmasında daha sık görüşme dilekleriyle birbirlerinden ayrılan arkadaşlar, telefon numaralarını alarak, irtibatları koparmama kararı aldı.
Böyle güzel bir mekanda ve zamanda kendilerini bir araya getiren arkadaşlarına teşekkür eden 86 dönemi mezunları, hatıra fotoğrafının ardından en kısa zamanda tekrar bir araya gelme temennisiyle ayrıldılar.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .