Bayram ya da tatil olmasa da ek seferler yapılıyor

Bayram ya da tatil olmasa da ek seferler yapılıyor

16.08.2017

Kırşehir’in tek yerli firması olan Şanal Kırşehir Seyahat, özel günlerin yanı sıra gurbetçilerin yoğun olduğu şu günlerde ek seferlerle hemşehrilerini mağdur etmiyor…

KIRŞEHİR’DE kaliteli, güvenli ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunan Şanal Kırşehir Seyahat, bayram ve özel günlerde düzenlediği ek seferleri gurbetçiler için de düzenleyerek, yine bir ilke imza attı.
Hizmeti en iyi ve en kaliteli şekilde sunma anlayışı araçlarını yenileyerek, konforlu bir yolculuk yaşatan Şanal Kırşehir Seyahat, gurbetçilerin yoğun olduğu şu günlerde ek seferlerle hemşehrilerini mağdur etmiyor.
Şanal Kırşehir Seyahat yetkilisi Yılmaz Şanal, ilimizin tek yerli firması olma özelliğini bilerek, hemşehrilerine konforlu, güvenli ve kaliteli hizmeti sunmaya devam ettiklerini belirtti.
Hemşehrilerinin talepleri doğrultusunda ek seferler düzenleyen Şanal Kırşehir Seyahat, yoğunluğa göre her saat başı yapılan Ankara seferlerini de 45 dakikaya düşürdü.
Gazetemiz Kırşehir Çiğdem’e açıklamalarda bulunan Yılmaz Şanal, “Gurbetçilerimizin birçoğu arabayla geliyor. Fakat otobüs ve uçakla gelen gurbetçilerimiz de var. Gurbetçilerimiz Kırşehir’de aileleriyle vakit geçirdikten sonra tatil yörelerini tercih ediyorlar. Daha çok Antalya, İzmir ve İstanbul’u tercih ediyorlar. Biz de gurbetçilerimizin ve halkımızın taleplerini karşılamak için ek seferler koyuyoruz. Her bayramda ve yoğun günlerde olduğu gibi gurbetçi zamanlarında da ek seferlerimiz yüzde 100’lük doluluk oranına sahip oluyor. Bizim yaz-kış günde 2 sefer Konya’ya seferlerimiz var. Bunu 4’e çıkardık gurbetçilerimiz için. İki sefer İstanbul varken bunu da 4’e çıkardık. Antalya da ikiydi, 5’e çıkardık. Biz Konya üzeri Antalya seferlerimizi açtık. Daha kısa yoldan gittiği içinde müşterilerimiz kısa zamanda yolculuklarını tamamlıyorlar. Ankara seferlerinde de her saatteki araç kalkışını 45 dakikaya düşürdük. Kırşehir’imizin bir tane firması kaldı. Hemşehrilerimizin daha fazla yere daha az sürede gitmesini istiyoruz. Kırşehirli hemşerilerimiz mağdur olursa başka firmalara yönelir. Biz bir Kırşehir sevdalısı olan bir firma olduğumuz için seferlerimize, konforumuza ve güvenimize çok dikkat etmek durumundayız” dedi.
(HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .