Bayram Bulut vefat etti

Bayram Bulut vefat etti

07.09.2019

Kırşehir Kılıçözü Sanayi Sitesi eski esnaflarından Bayram Bulut, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. Türk Ocağı Üyesi ve eski MHP Kırşehir Belediye Meclisi üyesi Nihat Bulut da babası olan Bayram Bulut 81 yaşında hayata gözlerini yumdu. 4’ü kız, 9 çocuk babası olan Bayram Bulut’un cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Ahi Evran Camiinden kaldırılarak, Kızıldağ […]

Kırşehir Kılıçözü Sanayi Sitesi eski esnaflarından Bayram Bulut, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti.
Türk Ocağı Üyesi ve eski MHP Kırşehir Belediye Meclisi üyesi Nihat Bulut da babası olan Bayram Bulut 81 yaşında hayata gözlerini yumdu.
4’ü kız, 9 çocuk babası olan Bayram Bulut’un cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Ahi Evran Camiinden kaldırılarak, Kızıldağ Yeniyapan köy mezarlığında toprağa verildi.
Bayram Bulut’un cenazesine CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, CHP İl Başkanı Baran Genç ile diğer siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, sanayi esnaf başta olmak üzere kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınları ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .