Baygın (Biden) yine bayıltmaya geldi

Baygın (Biden) yine bayıltmaya geldi

24.08.2016

Devlet adamının kolay yetişmediğini ve liderlik vasfı taşıyan çok az insanların dünya devletlerinin aradığı veya sahip olduğu ülkelerden bir tanesi oldu Türkiye. Sayın Reisicumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan çok geç kalınmış bir özür dileyerek belki halkın sevgi yumağına bir tur daha attı, fakat özrün çok eksik yanları hala karanlık. Feto’nun seçimlerden önce kaç tane milletvekili kontenjanı […]

Devlet adamının kolay yetişmediğini ve liderlik vasfı taşıyan çok az insanların dünya devletlerinin aradığı veya sahip olduğu ülkelerden bir tanesi oldu Türkiye.

Sayın Reisicumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan çok geç kalınmış bir özür dileyerek belki halkın sevgi yumağına bir tur daha attı, fakat özrün çok eksik yanları hala karanlık.
Feto’nun seçimlerden önce kaç tane milletvekili kontenjanı istediği ve bu isteğe karşılık kaç kişiye onay vererek Meclise soktuğunu henüz halk öğrenemedi.
Temizliğe okey, suçluların bilinenlerine verilen cezaları kabullenmemek mümkün değil.
Peki Meclise giren Fetocü milletvekillerine referans veren ve Mecliste görev yapan milletvekillerini neden açıklamaktan geç kalınıyor?
Vekil veya bakan olarak TBMM görev yapan rüşvetçiliğe adi karışanları,milletin öğrenme hakkı yok mu? Bunları ne zaman duyacağız.
Bazı belediyelere yoğun transfer yapıldığının bilinmemesi de gerçekten vahim bir olay. Adamlar devletin bütün organlarına sızmış ve bazı terör guruplarıyla ittifak kurmuşlar, kilit noktalarını ele geçirmişler ve kimsenin dikkatini celbetmemis.
Bazı vatan sever komutanların yaptığı uyarılara rağmen nazarıdikkata alınmadığı gibi onların gururlarıyla oynanmış ve damlara dikilmiş. Düzmece suikast senaryoları yazmışlar, bazı parti başkanlarına sabotaj yapmışlar, bazı iş adamlarından yüklüce para sızdırmışlar, gümrük ve hava alanlarında rüşvet çeteleri kurmuşlar bunları yıllarca yapmışlar ve kimse ses çıkarmamış.
Bu çetelerin birine de Kırşehir’de ben takıldım ve zamanın emniyet müdürüne ve savcılığa yazılı olarak müracaat ettim ve hatta Ankara Cumhuriyet savcılığına yazılı olarak bildirmeme rağmen bir netice almadığım gibi bir de tehdit edildim ve bunu da Kırşehir savcılığına bildirdim ve ifade verdim. Yine bir neticeye ulaşamadım, simdi öğreniyoruz ki Kırşehir’de de bu yapılanma hayli yol almış.Yurt içinde ve dışında Türkiye aleyhine faaliyet gösteren terör guruplarıyla ittifak kurmuşlar yıllarca altımızı oymuşlar kimsenin gıkı çıkmamış.
Bazı belediyelerde kendi militanlarını istihdam etmişler, bunların temizlenmesi zaman alacağa benziyor, fakat çok güzel kamuflaj olan Fetocuları tespit etmek o kadar kolay olmayacağa benziyor. Bazı belediye başkanlarının da bu örgüte üye oldukları söylentileri var halk arasında.
Doğu sınırlarımızda gelişen olaylarda bu örgütün yalnız olmadığını ve yabancı devletlerin desteğini aldıkları artik belirgin halde açığa çıkmıştır. AB´nin iki numaralı adamın acilen Türkiye’ye gelmesi ve “benim teröristime zarar vermeyin” diye Türk yetkililerine telkinde bulunması, beraber çalıştıklarının bir göstergesi değil mi?
“Benim peşime takıl benim dediğimde çıkma!” diyen müttefikimiz olan ülkelerin art fikir ve geri düşüncelerinin artık bilinmemesi mümkün değil. Dış politikalarda yapılan yanlışlıkların derhal düzeltilmesi ve terör guruplarıyla mücadele edilmesinde ittifak sağlanması, yetkililerin ana hedefi olmalı. Türkiye tek basına bu işin üstesinden gelemez, gelemediği zaten otuz yıldır verdiği mücadeleden görülmüyordu. ABD’nin ikinci adamı Biden (baydın) bizi yine bayıltmaya geldi,yetkililer bu adamın lafına bazla bayılmasın. Çünkü bu adam hipnozcu yine sakata gelmeyelim, yesin içsin misafirimize saygıda kusur etmeyelim fakat sözlerine de fazla rağbet etmeyelim.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .