Bayan Akın’dan Yaşlılar Haftası’nda Huzurevine ziyaret

Bayan Akın’dan Yaşlılar Haftası’nda Huzurevine ziyaret

22.03.2019

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti. Ziyaretinde Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’a Vali Yardımcılarının eşleri, Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü eşi Aysun Yıldız, Kütüphane Müdürü Şehnaz Taş, Kırşehir Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu ve üyeleri ile […]

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti.
Ziyaretinde Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’a Vali Yardımcılarının eşleri, Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü eşi Aysun Yıldız, Kütüphane Müdürü Şehnaz Taş, Kırşehir Yardım Sevenler Derneği Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu ve üyeleri ile Huzurevi yöneticileri eşlik etti.
Vali Akın’ın eşi Saliha Akın, programda yaptığı konuşmada, Huzurevinde kalan değerli büyüklerimizin hayatlarını huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmelerini temenni ettiklerini söyledi.
Büyüklerimizin tecrübeleri ile kendilerine yol gösterdiğini ifade eden Saliha Akın, “Bizlerin en kıymetli hazineleri olan yaşlılarımızı sık sık ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Onların hakkını ödeyemeyiz. Kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz. Sadece bu özel günde değil her zaman onları ziyaret etmemiz, onlara sevgiyle, saygıyla yaklaşmamız milletçe onlara verdiğimiz değerin bir ifadesidir. Bu duygularla, tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor; sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’ın ziyareti, Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etmesi ve onlara çeşitli hediyeler vermesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .