BASKETBOLDA FİZİK TEDAVİ ŞAMPİYON

BASKETBOLDA FİZİK TEDAVİ ŞAMPİYON

10.05.2016

TOPLU yaşamanın, sağlıklı olmanın en önemli yollarından birinin spor olduğu düşüncesiyle Ahi Evran Üniversitesi’nde hem sağlık hem de dostluk için spor turnuvaları düzenleniyor. Bu kapsamda, 2015-2016 Akademik Yılı Spor Etkinlikleri çerçevesinde, Basketbol Turnuvası düzenlendi. Karşılaşmalar sonucunda finale yükselen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu 4 Mayıs’ta karşı karşıya geldi. Ahi Evran […]

TOPLU yaşamanın, sağlıklı olmanın en önemli yollarından birinin spor olduğu düşüncesiyle Ahi Evran Üniversitesi’nde hem sağlık hem de dostluk için spor turnuvaları düzenleniyor.
Bu kapsamda, 2015-2016 Akademik Yılı Spor Etkinlikleri çerçevesinde, Basketbol Turnuvası düzenlendi. Karşılaşmalar sonucunda finale yükselen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu 4 Mayıs’ta karşı karşıya geldi. Ahi Evran Üniversitesi Spor Salonu’nda büyük bir çekişmeye sahne olan karşılaşmada, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu 50-40’lık skorla maçı galibiyetle tamamlayarak birinci oldu.
(Haber-Fotoğraf: Spor Servisi)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .