Başkan Yaşar Bahçeci, “Çocuklarımıza güzel bir Kırşehir hazırlamakta kararlıyız”

Başkan Yaşar Bahçeci, “Çocuklarımıza güzel bir Kırşehir hazırlamakta kararlıyız”

24.05.2018

Belediye, Hüsnü Özyeğin İlkokulu’nda Kütüphane ve zeka oyunları sınıfı oluşturarak öğrencilerin hizmetine sundu Başkan Yaşar Bahçeci, “Çocuklarımıza güzel bir Kırşehir hazırlamakta kararlıyız” Kırşehir Belediyesi tarafından Hüsnü M.Özyeğin İlkokulunda oluşturulan Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı açılışı gerçekleştirildi. Okullarda eğitime katkı sağlamak amacıyla başlattığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Kırşehir Belediyesi, Hüsnü M.Özyeğin İlkokulunda Kütüphane ve Zeka […]

Belediye, Hüsnü Özyeğin İlkokulu’nda Kütüphane ve zeka oyunları sınıfı oluşturarak öğrencilerin hizmetine sundu

Başkan Yaşar Bahçeci, “Çocuklarımıza güzel bir Kırşehir hazırlamakta kararlıyız”

Kırşehir Belediyesi tarafından Hüsnü M.Özyeğin İlkokulunda oluşturulan Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı açılışı gerçekleştirildi.
Okullarda eğitime katkı sağlamak amacıyla başlattığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyen Kırşehir Belediyesi, Hüsnü M.Özyeğin İlkokulunda Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı oluşturarak öğrencilerin hizmetine sundu. Açılış öncesinde öğretmen ve öğrenciler tarafından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci çiçeklerle karşılandı.
Başkan Bahçeci açılışta yaptığı konuşmada, “Eğitim ülkemizin en önemli meselesi Kırşehir’ eğitimde fark oluşturmuş ve başarılı bir şehir. Bize Kırşehir’in Belediye Başkanı olarak eğitim konusunda elimizden geldiğince katkı sağlamaya, okullarımıza destek olmaya gayret ediyoruz. Hüsnü Özyeğen Okulu Kırşehir’imizin en büyük mahallesi olan Yenice Mahallesinde ve en köklü okullarından biri. Belediye olarak Kırşehir genelinde sekizinci kütüphanemiz oldu, inşallah bunu devam ettireceğiz. Çocuklarımızın bilgiye ulaşması en kolay şekilde, en doğru bilgiye ulaşması, teknolojiden biraz uzaklaşması akıllı oyunlarla ilgilenmesi onlar için son derece faydalı olacaktır diye düşünüyorum” dedi.
“Çocuklarımız bizim en kıymetli varlıklarımız” diyen Başkan Bahçeci şunları söyledi:
“Bütün amacımız çocuklarımıza güzel bir gelecek hazırlamak, güzel bir Kırşehir ve Türkiye hazırlamak. Bizde belediye olarak asri görevlerimiz yanında, eğitim konusunda elimizden geldiğince destek olmaya gayret ediyoruz. Türkiye’miz zor bir coğrafyada tarihimiz boyunca ecdadımız atalarımız hep bu coğrafyaya hakim olmanın bedelini zorluklarla mücadele ile ödemiş , yeri gelmiş canı ve kanı ile ödemiş onun için bizim gelecek nesillere bu topraklarda güvenli ve huzur içinde yaşaması için öğrenen kendini bilen , bilime, fene önem veren tarihini geçmişini çok iyi bilen milli ve manevi değerlerle bezenmiş çok güzel eğitim almış çocuklar ve gençler yetiştirmek bu topraklarda güven içinde yaşamamızın bana göre en önemli teminatı. Okul müdürümüzü ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah çocuklarımızda güzel kitaplar ve bilgiler elde edinirler ve geleceğe en güzel şekilde hazırlanırlar. Kütüphanemiz ve zeka oyunları sınıfımız okulumuza hayırlı ve uğurlu olsun.”
Konuşmaların ardından Kırşehir Belediyesi tarafından oluşturulan Kütüphane ve Zeka Oyunları sınıfı törenle açıldı. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .