Başkan Veli Şahin’in çifte mutluluğu…

Başkan Veli Şahin’in çifte mutluluğu…

05.02.2019

Kırşehir Belediyespor’u geçen yıl Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlikte şampiyon yaparak yıllar sonra şampiyonluğa taşıyan, bu sezon da yine Belediye başkanı Bahçeci’yle birlikte şampiyonluğa oynatan Kulüp Başkanı Veli Şahin, Sultanbeyli Belediyespor galibiyetiyle çifte sevinç yaşadı. Kırşehir Belediyespor takımı teknik heyeti ve futbolcuları Kulüp Başkanı Veli Şahin’e Ahi Stadı’nda doğum gününü yaş pasta kestirerek kutladılar. […]

Kırşehir Belediyespor’u geçen yıl Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ile birlikte şampiyon yaparak yıllar sonra şampiyonluğa taşıyan, bu sezon da yine Belediye başkanı Bahçeci’yle birlikte şampiyonluğa oynatan Kulüp Başkanı Veli Şahin, Sultanbeyli Belediyespor galibiyetiyle çifte sevinç yaşadı.
Kırşehir Belediyespor takımı teknik heyeti ve futbolcuları Kulüp Başkanı Veli Şahin’e Ahi Stadı’nda doğum gününü yaş pasta kestirerek kutladılar.
Yeşil-beyazlı ekibin teknik heyeti ve futbolculara Başkan veli Şahin’e nice mutlu yıllar dilerken, Başkan Veli Şahin de bu jestinden dolayı ve özellikle Sultanbeyli Belediyespor’u yendikleri için takımını kutladı.
2-1’lik galibiyetin ardından bir açıklama yapan Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, kazandıkları ve liderliklerini sürdürdükleri için sevinçli olduklarını belirterek, şunları söyledi:
“1 Şubat tarihi benim doğum günümdü. Hafta içerisinde arkadaşlar telefonla arayarak sevenlerimiz, arkadaşlarımız doğum günümüzü kutladı. Ama ben arkadaşlara şunu dedim inşallah bu galibiyet bize bir doğum günü hediyesi olur. Çünkü bizi sizin olabildiğince şartlarınızı iyileştirmeye çalışıyoruz. Tabi galibiyeti de bu anlamda daha manalı hale getirebiliriz diye düşünüyorduk. Ama arkadaşlar bizi mahcup etmediler, isteğimizi kırmamış oldular. En azından sahadaki mücadele gerçekten kazanmak adına ne gerekiyorsa o yapıldı. Bugün iyi bir mücadele oldu. Seyir sevki gerçekten güzeldi, seyirci güzeldi, coşkuluydu kazanmak adına da ne gerekiyorsa yaptı. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Ben hep şunu söylüyorum arkadaşlara. Bizim içeride oynayacağımız tüm maçları galibiyetle kapatmamız gerekiyor. Hedefimiz bu. Eğer büyük hedefe ulaşmak istiyorsak içerideki maçları kayıpsız geçmemiz gerekiyor. İlk deplasmanımızda da galibiyetle döndük o da bizim için güzel oldu. Ben hep şunu iddia ediyorum. Biz kendi maçlarımızı, kendi oyunumuzu oynadığımız sürece, içerideki maçları da galibiyetle kapattığımız sürece inşallah ligin sonunu bu şehir mutlu olarak tamamlar diye düşünüyorum. Ligde ben bu mücadeleyi ortaya koyan futbolcu kardeşlerimizi, teknik ekibi, bu coşkuyu onlara moral olarak sunan tüm taraftarlarımızı tebrik ediyorum. Bu galibiyet belki bizim doğum günümüze denk geldi ama bu şehre hediyemiz olsun. Galibiyeti tüm taraftarlarımıza hediye ediyoruz. Gerçekten buna bu şehrin ihtiyacı vardı, birlik, beraberliğe ihtiyacı vardı, bu güzel günlere ihtiyacı vardı. Biz de bu güzel günlerde yönetici olarak hasbel kader bu kulübün başkanlığını yapıyor olmak bizim içinde ayrıca tarihe not düşülecek bir keyifli anlar diye düşünüyoruz. Geriye baktığımız da neler yaptık diye baktığımız da bu güzel anlar kalacak işte. Ben yaptığımız işi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz, hakkını vermeye çalışıyoruz. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .