Başkan Veli Şahin: “Hakem art niyetli bir yönetim gösterdi”

Başkan Veli Şahin: “Hakem art niyetli bir yönetim gösterdi”

23.10.2017

Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, 2-1 kazandıkları Kastamonu İl Özel İdaresispor maçının ardından gazetemize açıklamalarda bulundu. Yeşil-beyazlıların özellikle ilk yarıdaki oyunundan memnun olduklarını, ancak ikinci yarıda hakemlerin taraflı bir yönetim göstermesi için ileriye çıkamadıkları için defans ağırlıklı oynamak zorunda kaldıklarını belirten Başkan Veli Şahin, “Antalya Bölgesi hakemleri çok taraflı bir yönetim gösterdi. Rakibin bütün […]

Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, 2-1 kazandıkları Kastamonu İl Özel İdaresispor maçının ardından gazetemize açıklamalarda bulundu.
Yeşil-beyazlıların özellikle ilk yarıdaki oyunundan memnun olduklarını, ancak ikinci yarıda hakemlerin taraflı bir yönetim göstermesi için ileriye çıkamadıkları için defans ağırlıklı oynamak zorunda kaldıklarını belirten Başkan Veli Şahin, “Antalya Bölgesi hakemleri çok taraflı bir yönetim gösterdi. Rakibin bütün sertliklerine göz yuman, bizim oyunların en ufuk bir hareketine faul, hatta kart çıkaran bir hakeme rağmen sahadan 3 puanla ayrılmak bizleri sevindirdi. Rakiplerimizin haftayı beraberlikle kapattığı bin haftayı üç puanla geçmemiz ve aramızdaki puan farkını ikiye indirmemiz çok iyi oldu. Maça yeni hocamızla çıktık. Tabi hocamız da takımımızı tam olarak tanımıyor. Buna rağmen futbolcularımız maça mutlak galibiyet parolası ile çıktılar ve ilk yarıyı güzel bir futbolla 2-0 önde kapattılar. Fakat hakemlerin taraflı maç yönetimi oyunu çığırından çıkardı, futbolcularımızı da etkiledi. Bütün bunlara rağmen 2-1 de olsa kazanıp, haftayı üç puanla kapatmanın mutluluğu içindeyiz.” dedi.
Hafta içinde Teknik Direktör Gökhan Kaynak’la yollarını ayırmak zorunda kaldıklarını ve yeni bir teknik direktörle Kastamonu maçına çıktıklarını belirten Başkan Vali Şahin, “Biz hocamızın bir çok hataları olmasına rağmen düzelmesi için bir süre tanıdık. Takımımızın özellikle Çubuk deplasmanında 1-0 önde olduğu bir maçta, üstelik takımın 10 kişi kaldığı bir maçta takıma defans ağırlıklı oyun oynatmasını kabullenemedik. Baktık ki olmayacak, oturup, konuştuk ve kendisine yol verdik. Şimdi yeni hocamızla yola devam edeceğiz” diye konuştu.
Kırşehir Belediyespor’un daha iyi bir takım olacağından kuşku duymadıklarını da belirten Başkan Veli Şahin, “Biz Kırşehir’e layık bir takım kurmak için elimizden gelen bütün çabayı ortaya koyduk. İyi bir takımımız olduğunu düşünüyorum. Taraftarlarımız da bizlere ve takımımıza destek veriyor. Bu bizi ilerisi için daha çok ümitlendiriyor. Birkaç hafta sonra daha iyi yerlere geleceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Yeter ki biz çalışalım, birlik ve beraberliğimizi sürdürelim, takımımıza inanalım. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .