Başkan Veli Şahin, galibiyete sevinemedi

Başkan Veli Şahin, galibiyete sevinemedi

05.11.2018

Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, kendi sahasında Altındağ Belediyespor’u 2-1 yenerek liderliğe yükselmelerine rağmen, kendini bilmez taraftar diyemeyecekleri birkaç kişinin yeşil-beyazlı ekibin başarılı futbolcularından Sinan Uzun’a hakaret ve küfürler savurmalarını üzüntüyle karşıladığını ifade etti. 3. Lig’te Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmek için takımıyla, taraftarlarıyla ve teknik heyetiyle çalıştıklarını, elde ettikleri başarılı kabul edemeyen, […]

Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, kendi sahasında Altındağ Belediyespor’u 2-1 yenerek liderliğe yükselmelerine rağmen, kendini bilmez taraftar diyemeyecekleri birkaç kişinin yeşil-beyazlı ekibin başarılı futbolcularından Sinan Uzun’a hakaret ve küfürler savurmalarını üzüntüyle karşıladığını ifade etti.
3. Lig’te Kırşehir’i en iyi şekilde temsil etmek için takımıyla, taraftarlarıyla ve teknik heyetiyle çalıştıklarını, elde ettikleri başarılı kabul edemeyen, taraftar olarak göremeyecekleri birkaç kendini bilmezin edepten ve ahlaktan yoksun tavırlar sergilemelerinden büyük üzüntü duyduğunu ifade eden Başkanı Veli Şahin, maçın ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bugün Altındağ Belediyespor’u mağlup ederek oynadığımız 11 maçın sonunda grubumuzda lider olduk. Bu başarıyı sağlayan futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. İnşallah ligin sonunda da bu şehrin hak ettiği mutlu sonu hep birlikte yazacağız. Biz buna yürekten inanıyoruz ve bunun için futbolcusundan malzemecisine, teknik ekibinden masörüne, çalışanından yönetimine kadar inançla, azimle ve kararlılıkla çalışıyoruz.
“Kırşehir Belediyespor Kulübü olarak bütün futbolcu kardeşlerimle çıktığımız bu yolda tek bir şey için mücadele etmekteyiz. Amacımız bu takımı, bu şehri layık olduğu yerlere getirmek. Şükür ki bu yolda kulüp olarak bir aile olup takım ruhu ile bunları en güzel şekilde birlik beraberlik içinde devam ettirmekteyiz. Bu yolda bize maddi manevi destek olan sponsorlarımıza, taraftarımıza ve spor basınına çok teşekkür ediyorum.
“Ancak bugün geldiğimiz bu noktayı kabullenemeyen, taraftar diyemiyeceğim birkaç kendini bilmez, bu yola birlikte çıktığımız, yeşil-beyaz formanın hakkını veren, bu forma için ter döken Sinan Uzun kardeşime küfür edip, edepten, ahlaktan ve saygıdan uzak bir tavır sergilemiştir.
“Hiç kimse maçın neticesi ne olursa olsun bu renkleri taşıyan, bu şehir için ter döken hiç bir futbolcu kardeşime küfür etme hakkını kendinde göremez. Bugün Sinan kardeşime, yarın başka bir kardeşime yapılacak olan edep ve ahlaktan yoksun, sporla bağdaşmayan her türlü tepki ve eylemi karşısındayız ve şiddetle kınıyoruz.
“Takım olarak dimdik ayaktayız ve birlik beraberlik içinde eskisinden daha güçlü şekilde inadına yolumuza devam edeceğiz. Bunlar için ecdad ne güzel de söylemiş ‘Kötü söz sahibine aittir.’ Ancak kırılan kalbi tamir etmek de zor oluyor. Her şeye rağmen bu edepsizlerin tespit edilip hak ettikleri cezayı almaları için emniyet teşkilatımız gereken çalışmaları yapacaktır.
“Hedefe giden yolda lider olan takımımıza köstek yerine, destek olmayı başarabilirsek, işte o zaman biz büyük bir aileyiz ve şampiyon Kırşehirspor diyebiliriz.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .