Başkan Veli Şahin destek arayışında

Başkan Veli Şahin destek arayışında

13.01.2019

3. Lig, 2. Grup’ta ilk yarıyı lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, ikinci yarıya daha güçlü girebilmek için bir yandan takımın eksik mevkilerine yeni futbolcu transfer etmek için çalışmalarını sürdürüyor, diğer yandan da maddi katkı sağlamak için girişimlerde bulunuyor. Ankara’da faaliyet gösteren Beton elemanları makina imalatçısı hemşehrimiz Globmac firmasının sahibi iş adamı […]

3. Lig, 2. Grup’ta ilk yarıyı lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, ikinci yarıya daha güçlü girebilmek için bir yandan takımın eksik mevkilerine yeni futbolcu transfer etmek için çalışmalarını sürdürüyor, diğer yandan da maddi katkı sağlamak için girişimlerde bulunuyor.
Ankara’da faaliyet gösteren Beton elemanları makina imalatçısı hemşehrimiz Globmac firmasının sahibi iş adamı Kadir Gedik’i işyerinde ziyaret eden Başkan Veli Şahin, Kırşehir Belediyespor’a olan ilgi ve desteğinden dolayı Kadir Gedik’e teşekkür etti ve iş hayatında başarılarının devamını temenni etti..
Başkan Veli Şahin, ligin ikinci yarısına daha güçlü bir kadro ile girmek için ara transferde kadroya 4 futbolcu ilave ettiklerini, ancak bir-iki futbolcu ile daha görüştüklerini ifade ederek, Kırşehir’de herkesin maddi desteklerini beklediklerini söyledi.
Başkan şahin, “Tüm hedefimiz ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak var bu grupta başarılı olmaktır. Bunun için de mutlaka ihtiyaç duyduğumuz mevkileri güçlendirmemiz gerekiyor. Ancak transfer rakamlarının yüksekliği bizleri büyük sıkıntıya itiyor. Tabi maddi sıkıntılarımız var. Bunun için herkesin desteğini bekliyoruz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .