Başkan Talu: “Siyasetçilerden de taraf olmalarını istemiyoruz”

Başkan Talu: “Siyasetçilerden de taraf olmalarını istemiyoruz”

17.01.2018

KIRŞEHİR’DE oda seçimleri devam ederken, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, ilçede yapılacak oda ve kooperatif seçimlerinde siyasi partilerde görev yapan kişilerin aday olmasını istemediklerini söyledi. Talu, belediye binasında düzenlediği basın toplantısında, kooperatif seçiminin 20 Ocak tarihinde, oda seçiminin ise nisan ayında yapılacağını anımsattı. Bu seçimlerde siyasetçilerden de taraf olmalarını istemediklerini dile getiren Talu, şöyle devam […]

KIRŞEHİR’DE oda seçimleri devam ederken, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, ilçede yapılacak oda ve kooperatif seçimlerinde siyasi partilerde görev yapan kişilerin aday olmasını istemediklerini söyledi.
Talu, belediye binasında düzenlediği basın toplantısında, kooperatif seçiminin 20 Ocak tarihinde, oda seçiminin ise nisan ayında yapılacağını anımsattı.
Bu seçimlerde siyasetçilerden de taraf olmalarını istemediklerini dile getiren Talu, şöyle devam etti:
“Kaman’da tarafsız bir sivil toplum kuruluşu istenmiyorsa bizler de ona göre önlemimizi alırız. Bizler bu güne kadar Kaman’da böyle bir şeye tanık olmadık. Sivil toplum kuruluşları tamamen tarafsız olmalı. Siyasiler bağımsız olan kooperatif ve oda seçimlerine siyaseti bulaştırmamalı. Kimin kazandığı önemli değil ama seçilecek kişi siyasi bir tarafı olmamalı, toplumu birleştiren kişiler olmalı.”
KIRŞEHİR (AA)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

kamanlı

BAŞKANA BAK LA…KAMANI ÇAKALLARA PARSELLEMİŞ Bİ DE BİZE AKIL VERİYOR…
ATATÜRK HEYKELİNE SAHİP ÇIK SEN ÖNCE…PAVYONDA MİLLETİN ÇOLUĞUNUN ÇOCUĞUNUN RIZKINI YİYENLERE RUHSAT VERME….PAVYON ADI AMA KADIN,KUMAR,SİLAH HER ŞEY VAR…TARAFSIZ OL DİYON 20 ŞER LİRALIK PARSELLERİ YANDAŞLARA 3 ER 5 ER LİRAYA KİM SATTI…

18.01.2018, 12:18

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .