Başkan Şahin’den “yalan haberlere inanmayın” çağrısı

Başkan Şahin’den “yalan haberlere inanmayın” çağrısı

31.12.2018

3. LİG, 2. Grup’ta ilk yarıyı lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, ara transferde takımın ihtiyaç duyduğu mevkilere gerekli takviyeleri yapacaklarını açıklarken, sosyal medyada ve basında çıkan bazı futbolcuların transferiyle ilgili yalan haberlere üzüntü duyduklarını ifade etti. Kırşehir Belediyespor sevdalılarına kulüp sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başkan Veli Şahin, kulübün yaptığı […]

3. LİG, 2. Grup’ta ilk yarıyı lider olarak kapatan Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Veli Şahin, ara transferde takımın ihtiyaç duyduğu mevkilere gerekli takviyeleri yapacaklarını açıklarken, sosyal medyada ve basında çıkan bazı futbolcuların transferiyle ilgili yalan haberlere üzüntü duyduklarını ifade etti.
Kırşehir Belediyespor sevdalılarına kulüp sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Başkan Veli Şahin, kulübün yaptığı açıklamalarının dışındaki spekülatif haberlere kimsenin inanmamasını isteyerek; şunları söyledi:
“3. Lig’teki ilk yılımızda mücadele ettiğimiz grupta ligin ilk devresini hedeflediğimiz noktada bitirdik. Birlikle elde ettiğimiz bu başarıyı ikinci devrede de devam ettirmek üzere şehrimiz ve takımımızın başarısı için gerekenler yapılacaktır. Ara transfer döneminin yaklaştığı bugünlerde Haber sitelerinde ve sosyal medya hesaplarından takımlarında sözleşmeleri devam eden spor camiasının yakından tanıdığı birçok futbolcunun Kırşehir Belediyespor’ a transferi ile ilgili gerçek olmayan paylaşımlar yapılmaktadır. Kulübümüzün resmî sosyal medya hesaplarından açıklanmayan hiçbir transfer haberlerine itibar etmeyiniz. Takımımızın 2. devre kamp hazırlıkları başlamış olup, camiamızın içi rahat olsun. Takımımızın ihtiyacı olan transferlerimiz gerçekleştiğinde bunları siz taraftarlarımız ve camiamız ile resmî hesaplarımızdan paylaşacağız.
“Kaldık ki ara transfer döneminde kulüpleri ile sözleşmesi devam eden hiçbir Futbolcuya da transfer teklifi götürmeyeceğimizi, yapacağımız transferleri futbolun etik kuralları içinde gerçekleştireceğimizi de belirtmek istiyorum. Bu meşakkatli yolda desteğinizi ve dualarınızı bizlerden esirgemeyeceğinize inanıyorum. Camiamızdan kulübümüze zarar verecek haber ve eylemlerden uzak durulmasını özellikle rica ediyorum.”
1 Ocak’ta başlayacak ara transfer çalışmaları öncesi yeşil-beyazlı ekibin teknik direktörü Selahaddin Dinçel’in kendilerine sunduğu raporlar doğrultusunda takımın eksik mevkilerine gerekli takviyelerin yapılması için transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Başkan Veli Şahin, “Biz kulübümüzün imkânları çerçevesinde, teknik heyetimizin talepleri doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü sezon başında renklerimize kattığımız beş futbolcu ile yollarımızı ayırdık. Ligte başarılı olmak için mutlaka takviyeye ihtiyacımızın olduğunu biliyoruz. Ancak daha resmen transfer edip renklerimize katmadığımız isimler sosyal medyada dolaşıyor. Bunlar doğru değil. Biz transfer ettiğimiz, renklerimize bağladığımız oyuncuları kamuoyuna anında paylaşacağız. Bu tür haber ve yorumlar hem o futbolculara, hem de kulübümüze zarar veriyor. Bizim açıklamadığımız hiçbir isim doğru değildir. Kaldı ki resmi transfer işlemleri 1 Ocak itibariyle başlayacaktır. Bu nedenle taraftarlarımızın sabırlı olmaya davet ediyorum. İnşallah 1 Ocak’tan itibaren resmen transfer çalışmalarımıza başlayacağız ve maddi imkânlarımız çerçevesinde takımımızın ihtiyaç duyduğu mevkilere gerekli takviyeleri yaparak, ikinci yarıya daha güçlü bir takım olarak sahaya çıkacağız” dedi.
Bu arada ikinci yarı hazırlıklarını Güneykent Tesislerinde Teknik Direktör Selahaddin Dinçel yönetiminde sürdüren yeşil-beyazlılar yeni yıl dolayısıyla üç gün tatil verildi. Kırşehir Belediyespor 2 Ocak’ta ikinci etap hazırlıkları için Antalya’ya hareket edecek. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .