Başkan Şahin’den Fair-Play çağrısı…

Başkan Şahin’den Fair-Play çağrısı…

21.08.2017

YENİDEN yapılanma sürecine giren Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin Spor Toto Türkiye Kupası maçı öncesi tüm şehre Fair-Play çağrısında bulundu. Başkan Şahin yaptığı yazılı açıklamada: “Liglerin başlamasına 1 aylık bir zaman kalmasına rağmen, yarın Spor Toto Türkiye Kupası maçına çıkacak olan Kırşehir Belediyespor taraftarına çağrıda bulunarak, takımımızla birlikte taraftarımızın da Fair-Play uygulamalarında bir yarış içerisinde […]

YENİDEN yapılanma sürecine giren Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin Spor Toto Türkiye Kupası maçı öncesi tüm şehre Fair-Play çağrısında bulundu.
Başkan Şahin yaptığı yazılı açıklamada: “Liglerin başlamasına 1 aylık bir zaman kalmasına rağmen, yarın Spor Toto Türkiye Kupası maçına çıkacak olan Kırşehir Belediyespor taraftarına çağrıda bulunarak, takımımızla birlikte taraftarımızın da Fair-Play uygulamalarında bir yarış içerisinde olabilmenin çabası ve gayreti içerisinde olmalarını istedi. Kırşehir Belediyespor’un zorlu lig maratonu süresince vereceği mücadele de, taraftarlarımızın da takımlarını desteklerken, Kırşehirspor taraftarlarının ve şehrimizin Fair-Play çerçevesi içerisinde ülkemizin spor gündeminde en güzel uygulamalar ile yerini almasını canı gönülden temenni ediyoruz. Bu konu da Kulübümüz bünyesinde çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz. Bugün kü ki Spor Toto Türkiye kupasında Aksaray Belediyespor ile yapacağımız karşılaşmaya tüm şehrimizi ve taraftarlarımızı davet ediyoruz. Taraftarımızın centilmence takımımıza sahip çıkmalarını, sporun dostluk ve kardeşlik aracı olduğunu asla unutmadan 90+, hatta lig bitinceye kadar iyi günde, kötü günde tüm şehrimizin desteklerini bekliyoruz. ” dedi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .