Başkan Şahin: “Hayal kırıklığına uğramak istemiyoruz”

Başkan Şahin: “Hayal kırıklığına uğramak istemiyoruz”

14.08.2017

KIRŞEHİR Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Veli Şahin önceki gün Güneykent Tesisi’nde yapılan çift kale maçı izledi. 6 sezondur 3. Lig hedefiyle katıldığı Bölgesel Amatör Ligi’nde istediğini alamayan fakat yeni sezonda takımı 3. Lige çıkarmaya kararlı gözüken Veli Şahin, özellikle transfer döneminde kesenin ağzını sonuna kadar açarak Teknik Direktör Gökhan […]

KIRŞEHİR Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Veli Şahin önceki gün Güneykent Tesisi’nde yapılan çift kale maçı izledi.
6 sezondur 3. Lig hedefiyle katıldığı Bölgesel Amatör Ligi’nde istediğini alamayan fakat yeni sezonda takımı 3. Lige çıkarmaya kararlı gözüken Veli Şahin, özellikle transfer döneminde kesenin ağzını sonuna kadar açarak Teknik Direktör Gökhan Kaynak’ın alınmasını istediği futbolcuları bir bir takıma kazandırdı.
Şahin, Şahin’e yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yeni transferlerle bambaşka bir kimliğe bürünen takımı yine her zamanki yerinde Tesisin teras katında izledi.
Güneykent Sahası’nda yapılan çift kale maçı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte takip eden Başkan Şahin, Teknik Direktör Gökhan Kaynak’tan takım ve futbolcuların son durumu hakkında bilgiler aldı. Futbolcuların performansından memnun kalan Başkan, beklentilerin şampiyonluk olduğunu futbolculara bir kez daha anımsattı.
Şahin antrenmanın ardından gazetemize yaptığı açıklamada, ”Geçtiğimiz gün şehrimizin önemli bir değeri olan Kırşehirspor kulübümüzün yapılan olağanüstü kongresinde yönetim kurulu listemiz tek aday olarak çıktı ve il yöneticilerimizin teklifi, camiamızın desteği, üyelerimizin tercihi ile Kırşehir Belediyespor kulübümüze Başkan seçilmiştim. Bu meşakkatli ve önemli görevi teklif eden Başta Belediye Başkanımız Sn. Yaşar Bahçeci’ye, Valimiz Sn. Necati Şentürk’e, Milletvekillerimiz Sn. Mikail Arslan ve Sn. Salih Çetinkaya’ya ve bu yolda bana destek veren STK mensuplarına, yönetim ve Denetim kurulu arkadaşlarıma, basınımıza ve Futbol Camiamıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Rabbim çıktığımız bu hizmet yolculuğunda da bizleri mahcup etmesin. Bizlere yüklenen sorumluluğun bilincinde olarak güzel Kırşehir’imiz ve Güzide Takımımız için gece gündüz demeden çalışıp layık olduğu profesyonel liglere taşımak Tek hedefimiz olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde Yöneticisinden Teknik ekibine, futbolcusundan taraftarına ve medya mensubu kardeşlerime kadar Takım olmak ve aynı hedefe yürümek bizlere güç verecektir. Bize güvenenleri asla hayal kırıklığına uğratmak istemiyoruz. Bu takım ve şehir için hayallerimiz ve yapacağımız çok iş var. Kendi öz kaynakları ile Tesisleşmesi ile Altyapısı ve futbol okulu ile kurumsallaşması ile örnek ve gıpta ile bakılan bir kulüp olmayı hedefliyoruz. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz, Ancak zoru başaracak irade ve kararlılığa da sahibiz. Bu vesile ile Kongremizin önce şehrimize ve takımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .