Başkan Şahin, Antalya Kampını değerlendirdi

Başkan Şahin, Antalya Kampını değerlendirdi

11.01.2018

“Artık profesyonel lige çıkmamızı sadece Kırşehir değil, Sayın Başbakanımız da istiyor”

Bölgesel Amatör Lig 6. grupta, ligin ilk devresini lider olarak bitiren Kırşehir Belediyespor, Antalya Kampında yoğun bir idman programı ile ligin ikinci devresine daha güçlü başlamayı hedefliyor.
Antalya Kampında yaklaşık 8 gün boyunca günde en az çift idman ile ligin ikinci devresine hazırlanan Yeşil Beyazlı kulübün başkanı Veli Şahin, kampın son gününde Kırşehir Belediyespor’un kampını değerlendirerek şunları söyledi:
“1 haftalık kamp dönemini bitirdik. Biz zaten güçlü ve iyi bir takımdık bu ara transfer döneminde gerekli olan katkıları da transfer noktasında sağlayarak daha güçlü bir takım olarak ligin 2. devresindeki maçlarımıza hazırlanıyoruz. Kamp süresince 3 tane hazırlık maçı yaptık. Yaptığımız hazırlık maçlarını da değerlendirmek gerekirse, hazırlık maçlarının neticesi çok önemli değil, profesyonel takımlarla adeta lig havasında geçen maçlar ortaya koyduk. Şunu samimiyetle ifade etmek gerekirse oynadığımız maçlarla bizim daha güçlü bir takım olduğumuzu gördük. Başbakanımız Kırşehir’e geldiğinde Türkiye gündeminde de yer bulan takımımız için güzel mesajlar verdi. Biz de kulüp başkanı ve yöneticileri olarak sizleri daha güzel ortamlarda maçlara hazırlayacağız. Bunu bilmenizi istiyorum ama beklentiler de biraz daha yükseldi. Artık profesyonel lige çıkmamızı sadece Kırşehir değil Sayın Başbakanımız da istiyor. Sorumluluğumuz daha da arttı. Bunun bilincinde olalım. Biz her zaman yönetim olarak takımımızın yanındayız. Herkes görev alanı içerisindeki işleri iyi yaparsa mesele yok. Futbolcularımız sahada mücadele edecek, hocalarımız futbolcularımıza gereken çalışmayı yaptıracak, biz de kulübümüze destek olmaya devam edeceğiz.
“Bu takımın kulüp başkanı olarak ben, ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyorum. Ben Antalya kampından mutlu ve ümitli ayrılıyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi inancım, kararlılığım ve azmim bir kat daha artarak ve mutlu bir şekilde dönüyorum. İnşallah takım olarak sizlerin de bizleri mahcup etmeyeceğinizi gördüm. Ben tekrardan bu kampın hepimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah ligin ilk maçında da üzerimize düşeni yapacağız. Kaldığımız yerden yola devam edeceğiz. Ligin sonunda da bu şehri bu takımı ve bize inanan insanları hep birlikte mutlu edeceğiz. Çünkü biz tek başına hiçbir şeyiz. Her şeyi birlikte başaracağız.
“Takımımıza yeni katılan arkadaşların uyum sürecinde de hep birlikte katkı sağlayacağınızı düşünüyorum. Biz bir takım ve aileyiz. Bunun farkında olalım ve gerekli mücadeleyi, gerekli katkıyı sağlayalım. Bardağın hep dolu tarafına bakıp pozitif düşünelim. Olumsuzluklarla negatif düşüncelerle hiçbir yere varamayız. Hep pozitif ve iyi şeyler düşünmek zorundayız. İnşallah şampiyonluk bizi bekliyor.”
Başkan Şahin “Şuan BAL Ligi 6.Grubun lider takımıyız. Sezon başı hangi şartlarda takım kurduğumuz ve neleri başardığımız malumunuzdur. Ligin ikinci yarı zor ve çetin geçecektir. Çünkü bu ligde mücadele eden, hedefi olan tüm takımlar ara transferde eksiz mevkilerine transferler yaparak güçlendiler. Dolayısıyla biz de eksik mevkilerimizi, teknik heyetimizin talepleri doğrultusunda güçlendirme yaptığımız inancındayız. Kırşehir Belediyespor olarak, son yıllarda herkesin özlemle beklediği, hayal ettiği bir başarıyı Kırşehirlilere yaşatmanın mutluluğu içindeyiz. İlk yarıyı lider kapatmanın sevinci ve mutluluğu ile ikinci yarıya daha güçlü bir takımla, şampiyonluğa inanmış bir kadro ve taraftarla girmenin çabası içinde olacağız Herkesin inanmasını, bizlere güvenip maddi ve manevi destek vermesini bekliyorum. İnşallah lig sonunda Kırşehir layık olduğu şampiyonluğa ulaşır ve hep birlikte Kırşehir Belediyespor’la şampiyonluk sevinici yaşar ve turunu atarız.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .