BAŞKAN ORMAN’DAN KIRŞEHİR’E GELME SÖZÜ

BAŞKAN ORMAN’DAN KIRŞEHİR’E GELME SÖZÜ

11.05.2016

Kırşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Doktor Tamer Günver ve yöneticiler, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile görüştü

BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Fikret Orman, Ankara Wyndham Otel’de düzenlenen organizasyonda kongre üyeleri ve Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen Beşiktaş Dernekleri’nin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. Başkanı Orman, Ankara’da kongre üyeleri ve Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen Beşiktaş Dernekleri’nin başkan ve yöneticileriyle bir araya gelirken, Kırşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Doktor Tamer Günver, Başkan Yardımcısı Zeynal Biçici, Sayman Kadirhan Altın ve Disiplin Kurulu Başkanı Avşar Cihan da toplantıya katıldı. Başkan Fikret Orman, fırsat bulursa, Ahilik Haftası kutlamalarına katılacağını açıkladı.
Organizasyona Başkan Fikret Orman’ın yanı sıra, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, As Başkan ve TFF ve Kulüpler Birliği nezdinde Kulüp Temsilcisi Deniz Atalay, As Başkan, Stat ve Stat Sponsorluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Umut Güner, Sayman Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak ile 28 ilden gelen katıldı.
Başkan Fikret Orman, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: “26 Mart 2012, bundan 4 sene önce. Beşiktaş zorlu günler içerisinde. Ben ve arkadaşlarım o zor günlerde karşınıza aday olarak çıktık. En başta bize Ankara güvendi. Ankara’dan aldığımız kuvvetle de görevimizin başına geçtik. O gün verdiğiniz destek için teşekkür ederim. O zamanlar hep şunu söyledik; Türkiye’de tek büyük vardır, o da Beşiktaş’tır. Ekonomik olarak zor günlerdi. Rakiplerimizin bizden 3 kat fazla gelirleri vardı, davalarımız, borçlarımız vardı. Ama biz büyük bir azimle işe soyunduk. O günlerden başlayarak bize emek veren tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ederim. Büyük fedakarlıklarla çalıştık. Kimsenin yapamayacağımızı düşündüğü stadı yıktık ve yeniden Beşiktaş camiasına kattık. Stadımız yoktu, dışarılarda oynuyorduk ama asaletli duruşumuz dolayısıyla sponsorluk anlaşmalarımızı yaptık. Türkiye’nin en çok mağazası olan Kartal Yuvaları’nı yarattık. Bunlar çalışarak ve inanarak oldu. Hep halkın içindeydik, beraberce büyüdük. Futbol takımımıza doğru yatırım yaptık, Allah’a çok şükür yaptığımız yatırımın da karşılığını gördük. Beşiktaş’ımız Türkiye’nin tescillenmiş en büyük kulübü oldu. İnşallah önümüzdeki 2 maçı da kazanarak şampiyon olacağız. İşlerimiz bitmedi. Haftaya genel kurulumuz var. Dilerdim ki başka adaylar da olsun. Ama biz çalışmalarımızı başka adaylar varmış gibi yapacağız. Bugüne kadar geldiğimiz nokta çalışılarak gelinmiş bir noktadır. Herkesin bizden büyük beklentileri var. Önümüzdeki süreçte radikal kararlar alacağız. Borçlarımızı kapatmak için giderlerimizi kısmak durumundayız. Futbol takımımıza bütçemiz doğrultusunda eklemeler yapacağız. Bu sürecin sonunda Beşiktaş’ımızı daha da iyi noktalara getireceğiz. Atılımlarımızla Beşiktaş’ı Avrupa’nın sayılı kulüplerinden biri haline getireceğiz. Bize destek veren herkese tekrardan teşekkürlerimizi sunuyorum.”
Başkan Fikret Orman, salonda bulunanlardan gelen çeşitli sorulara cevap verirken, yaptığı açıklamalarıyla alkış aldı. Sözleri, “Şampiyon Beşiktaş”, “Bu taraftar sizinle gurur duyuyor”, “İşte Başkan, İşte Şampiyon” sözleriyle kesildi. Başkan Fikret Orman, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şampiyonluk primini hafta içinde açıklayacağını söyledi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Kırşehir Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Doktor Tamer Günver, Başkan Yardımcısı Zeynal Biçici, Sayman Kadirhan Altın ve Disiplin Kurulu Başkanı Avşar Cihan ile fotoğraf çektirdikten sonra, Kırşehir heyeti ile yaptığı konuşmada, “23-29 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası ile ilgili davetiniz beni mutlu etti. Fırsat bulursam katılmayı istiyorum. 6 ay önce açılan derneği hızla büyüteceğinizi ve Beşiktaşlıların buluşma adresi haline getireceğinize inanıyorum” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .