Başkan Ekicioğlu’ndan Mansur Yavaş’a Ziyaret

Başkan Ekicioğlu’ndan Mansur Yavaş’a Ziyaret

24.08.2019

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ederek çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. CHP Grup Başkan Vekili, Ankara Milletvekilli Kamanlı hemşehrimiz Coşkun Torun’un da bulunduğu ziyarette, Başkan Selahattin Ekicioğlu Mansur Yavaş’a Kırşehir Belediyesi’nin son durumu hakkında bilgiler verdi ve görev süresi içerisinde yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi.  Başkan […]

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret ederek çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.
CHP Grup Başkan Vekili, Ankara Milletvekilli Kamanlı hemşehrimiz Coşkun Torun’un da bulunduğu ziyarette, Başkan Selahattin Ekicioğlu Mansur Yavaş’a Kırşehir Belediyesi’nin son durumu hakkında bilgiler verdi ve görev süresi içerisinde yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi. 
Başkan Ekicioğlu, “ Mansur Başkanımız bizlerin abisi, hizmet noktasında her zaman tecrübelerinden yararlandığımız bir değerimizdir. Yaklaşık 5 aydır Kırşehir Belediye Başkanlığı görevimizde kendisi ile sürekli istişare edip hizmetler noktasında görüş alışverişinde bulunuyoruz. En kısa sürede Kırşehir’de kendisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.
Mansur Yavaş ise Başkan Ekicioğlu’nun borçlu bir belediyeyi devraldığını bildiklerini ancak ticaretten gelen bir kişi olarak bu sıkıntıdan kurtararak Kırşehir’e güzel hizmetler getireceğine inandığını, Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman el ele, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyledi.
Başkan Ekicioğlu, Mansur Yavaş’a ziyaretin anısına bir plaket sunarken, ziyaret karşılıklı sohbetle sona erdi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .