Başkan Ekicioğlu’ndan Kırşehir TSO’ya ziyaret

Başkan Ekicioğlu’ndan Kırşehir TSO’ya ziyaret

28.08.2019

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar’la birlikte Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Meclis Üyelerine iade-i ziyarette bulunan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yıllar görev yaptığı Kırşehir TSO’nun çalışmalarından övgüyle bahsetti. Kırşehir’in sorunları, ticaret ve […]


Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uçar’la birlikte Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz ve Meclis Üyelerine iade-i ziyarette bulunan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yıllar görev yaptığı Kırşehir TSO’nun çalışmalarından övgüyle bahsetti.
Kırşehir’in sorunları, ticaret ve sanayi alanındaki sorunlar, ekonomik gidişat ve güncel konular hakkında bir sohbet gerçekleştirildi.
TSO Meclis Başkanı Mehmet Aydın ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .