Başkan Ekicioğlu’ndan Kırşehir halkına teşekkürler…

Başkan Ekicioğlu’ndan Kırşehir halkına teşekkürler…

15.04.2019

31 Mart seçimlerinde yaklaşık 32 bin oy alarak yıllar sonra CHP’den Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, yıkılan eski Belediye binasının bulunduğu alana astığı pankartla Kırşehir halkına teşekkür etti. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder’in Atatürk’ün halkla birlikte olduğu ve “Cumhuriyeti biz böyle kazandık” sözlerinin yanında Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun da halkla birlikte olan ve “Kırşehir’i biz […]


31 Mart seçimlerinde yaklaşık 32 bin oy alarak yıllar sonra CHP’den Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, yıkılan eski Belediye binasının bulunduğu alana astığı pankartla Kırşehir halkına teşekkür etti.
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder’in Atatürk’ün halkla birlikte olduğu ve “Cumhuriyeti biz böyle kazandık” sözlerinin yanında Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun da halkla birlikte olan ve “Kırşehir’i biz böyle yöneteceğiz” sözleri bulunuyor.
Kırşehir halkının büyük beğenisiyle karşılaşan “Teşekkürler Kırşehir” pankartının önünde fotoğraf çekilenlerin de olması dikkat çekiyor.
Göreve geldikten sonra AK Parti’yi çağrıştıran “Ak Masa”nın adını “halkın Masası” olarak değiştiren, kullanılmayan makam aracının satılarak Belediye gelirlerine girmesini isteyen ve kendi özel aracını kullanma kararı alan Başkan Ekicioğlu’nun çalışmalarını takdirle karşılayan Kırşehirliler, son olarak 3. Lig’te şampiyonluk mücadelesi veren aylardır alacaklarını alamadıkları için antrenmana çıkmayan yeşil-beyazlı ekibe Ofspor maçı öncesi ciddi oranda ödemeler yapıp, Ofspor’u de yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaşılmasını sağladı.
Kırşehir’i hep birlikte yöneteceklerini belirten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Bir yerel seçimleri daha geride bıraktık. Sonuçların şehrimizde ve ülkemizde güzelliklere, mutluluğa vesile olmasını diliyorum. En büyük sevincim, seçimlerin hiçbir olumsuzluk yaşanmadan, büyük bir olgunluk içinde sonuçlanmasıdır. Hiçbir makam veya sonuç bir kişinin tırnağına zarar gelmesine değmez. Seçimlerin bir demokrasi şöleni biçiminde, hoşgörü kültürüyle geçmesine katkı sağlayan tüm hemşerilerime, bütün partilerimizin temsilcilerine, adaylara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz, oylarıyla, Kırşehir Belediye Başkanlığı görevini bizlere layık gördü. Bizden önce bu görevi üstlenen herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu, bir bayrak yarışı… Şimdi görev sırası şahsımda… Amacımız, şehrimizi daha ileriye taşımak. Artık vakit kaybetmeden, Kırşehir’e hizmet etmek için yarışacağız. Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden beraber üretecek, beraber yönetecek, beraber kazanacağız. Güçlü, üretken, modern Kırşehir’i hep birlikte oluşturmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .