Başkan Ekicioğlu, telekonferansla görüşmeler yaptı

Başkan Ekicioğlu, telekonferansla görüşmeler yaptı

04.04.2020

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, odalar, sağlık sendikaları ve meslek odaları temsilcileri ile görüntülü tele-konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirerek, koronavirüs ile mücadelede ve bu süreçte mağduriyet yaşayan bütün vatandaşlarla ilgili yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulundu. Kırşehir halkını koronavirüsten korumak amacıyla yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler de veren Belediye Başkanı Selahattin […]

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, odalar, sağlık sendikaları ve meslek odaları temsilcileri ile görüntülü tele-konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirerek, koronavirüs ile mücadelede ve bu süreçte mağduriyet yaşayan bütün vatandaşlarla ilgili yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alış-verişinde bulundu.
Kırşehir halkını koronavirüsten korumak amacıyla yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler de veren Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu “Şehrimizin muhtelif yerlerine kurduğumuz dezenfektan kutuları, cadde ve sokaklarda yapılan hijyen çalışmaları ile Korona virüse karşı mücadelemize devam ediyoruz.
Başkan Ekicioğlu, Ekiplerimiz Kırşehir’de belirli merkezlere dezenfaktan noktaları oluşturuldu. Ortak kullanım alanlarında ve mahallelerde dezenfekte işlemlerini aralıksız sürdüren ekiplerimiz İlimizin ortak kullanım noktalarında el dezenfekte noktaları oluşturdu. Halkımızın kişisel hijyenini sağlamak amacıyla pazar yerlerinin girişlerine dezenfektan makinesi koyduk. Bilindiği gibi virüs temas yoluyla da geçiyor. Pazar yerinde de el teması oldukça fazla. Bu nedenle halkımızın ellerini titiz bir şekilde dezenfekte etmesini istiyoruz” dedi.
Şehrin halkın yoğun olarak bulunduğu yerlere dezenfeksiyon tünelleri yerleştirdiklerini de ifade eden Başkan Ekicioğlu, “Sağlıklı ve güzel yarınların umuduyla, bütün hemşehrilerimden zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarını rica ediyorum” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .