Başkan Ekicioğlu, Kırşehir halkının bayramını kutladı

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir halkının bayramını kutladı

08.08.2019

BELEDİYE Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Bayramların, anlam ve önemi olan barış, kardeşlik, sevgi, hoşgörü gibi değerleri yaşam biçimi olarak benimseyerek, ayrımcılığın ve şiddetin yaşanmadığı, insanlığın geleceğini tehdit eden sorunların çözüldüğü, barışın egemen olduğu bir dünya için hep birlikte çalışılması gerektiğine dikkat çeken Başkan Selahattin Ekicioğlu, mesajında şunları ifade etti: […]

BELEDİYE Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Bayramların, anlam ve önemi olan barış, kardeşlik, sevgi, hoşgörü gibi değerleri yaşam biçimi olarak benimseyerek, ayrımcılığın ve şiddetin yaşanmadığı, insanlığın geleceğini tehdit eden sorunların çözüldüğü, barışın egemen olduğu bir dünya için hep birlikte çalışılması gerektiğine dikkat çeken Başkan Selahattin Ekicioğlu, mesajında şunları ifade etti:
“Bayramlar; birlik ve beraberlik duyguları ile yaşanan; tüm toplumun kardeşlik ve dayanışma duygularını pekiştiren, umudun ve toplumsal barışın her düzeyde güçlendiği günlerdir. Toplumca yaşadığımız acılarımızın, kırgınlıklarımızın ve düşmanlıklarımızın son bulması için hepimize bir nebze de olsa umut vermektedir.
“Bayramlar, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır.
“Kurban Bayramı’nı fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeli, millet olma sorumluluğunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.
“Bayramların, anlam ve önemi olan barış, kardeşlik, sevgi, hoşgörü gibi değerleri yaşam biçimi olarak benimsemeli; ayrımcılığın ve şiddetin yaşanmadığı, insanlığın geleceğini tehdit eden sorunların çözüldüğü, barışın egemen olduğu bir dünya için hep birlikte çalışmalıyız.
“Bu duygu ve düşüncelerle bütün Kırşehirli hemşehrilerime; birlik ve beraberlik içerisinde, güzellikle dolu, her zaman bir öncekinden daha coşkulu ve mutlu bir Kurban bayramı diliyorum. Bayram günlerinin sevinç ve coşkusunu tüm yaşantınız boyunca yüreğinizde hissetmeniz ve bu huzur ve mutluluğu daima yaşamanız dileklerimle Kurban bayramınızı kutluyor saygı ve selamlarımı sunuyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .