Başkan Ekicioğlu Kaman Belediyesi’ni ziyaret etti

Başkan Ekicioğlu Kaman Belediyesi’ni ziyaret etti

28.08.2019

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’ı makamında ziyaret ederek ilçenin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Belediye Başkan Yardımcıları Osman Uçar ve Nuri Araz’ın da katıldığı ziyarette, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Başkan Selahattin Ekicioğlu’na Kaman Belediyesi’nin son durumu hakkında ve görev süresi içerisinde yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi. […]

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak’ı makamında ziyaret ederek ilçenin sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Belediye Başkan Yardımcıları Osman Uçar ve Nuri Araz’ın da katıldığı ziyarette, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Başkan Selahattin Ekicioğlu’na Kaman Belediyesi’nin son durumu hakkında ve görev süresi içerisinde yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdi.
Başkan Ekicioğlu, Necati Çolak’a parti farkı gözetmeksizin kapılarının her zaman açık olduğunu, Kırşehir Belediyesi olarak her zaman el ele, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak Kaman’a güzel hizmetler getireceğine inandığını söyledi.
Ziyaret karşılıklı sohbet ve ziyaretin anısına plaket takdimiyle sona erdi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .