Başkan Ekicioğlu: “İlimizde üretime ve istihdama yönelecek girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız”  

Başkan Ekicioğlu: “İlimizde üretime ve istihdama yönelecek girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız”  

01.08.2019

Bugün 4 aylık çalışmalarını basın toplantısıyla değerlendirecek olan Başkan Ekicioğlu:  “İlimizde üretime ve istihdama yönelecek girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız”               31 Mart seçimlerinde CHP’den Kırşehir belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, ilk basın toplantısını bugün gerçekleştirilecek. Göreve geldiği günden bu yana Kırşehir Belediyesi’nin gelir-gider durumuna çıkartan ve Kırşehir halkına verdiği vaadlerini gerçekleştirmek için yoğun […]

Bugün 4 aylık çalışmalarını basın toplantısıyla değerlendirecek olan Başkan Ekicioğlu:

 “İlimizde üretime ve istihdama

yönelecek girişimcilerimizin

her zaman yayında olacağız”

 

            31 Mart seçimlerinde CHP’den Kırşehir belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, ilk basın toplantısını bugün gerçekleştirilecek.

Göreve geldiği günden bu yana Kırşehir Belediyesi’nin gelir-gider durumuna çıkartan ve Kırşehir halkına verdiği vaadlerini gerçekleştirmek için yoğun bir çaba içine giren Belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu, 4 aylık dönemde yaptıkları ve yapacakları çalışmaları bugün düzenleyeceği basın toplantısı ile kamuoyuyla paylaşacak.

Şeffaf bir belediyecilik örneği vereceklerini, çalışmaları ve sorunları Kırşehir kamuoyuyla paylaşacaklarını belirten Başkan Ekicioğlu, “Ben Kırşehir’imizin tamamının belediye başkanıyım, Kırşehir’i halkımızla birlikte yöneteceğiz. Kimseyi ayrıştırmadan bütün vatandaşlarımızla hep birlikte Kırşehir’imizi yöneteceğiz. Kırşehir’e ve Kırşehirlilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz Kırşehir’e inandık, Kırşehirli bize inandı. Ben her kesimden oy aldım. Kırşehir’ de kesinlikle ayrım yapmadan hizmet edeceğiz. Sorumluluğumuz büyük. Sadece günlük işleri yapmakla kalmayıp, Kırşehir’in gelişimi için atılması gereken tüm adımları atacağız. Herkes emin olsun ki, Kırşehir Belediyesi olarak, üretime ve  istihdama yönelecek girişimcilerimizin her zaman yayında olacağız” dedi.

Çağdaş bir Kırşehir’de yaşamanın herkesin hakkı ve arzusu olduğunu belirterek, yenilikçi belediyecilik anlayışı içerisinde hizmet üreteceklerini ifade eden Başkan Ekicioğlu, “İnsanın öncelendiği bir belediyecilik anlayışı olacak. Daha düzenli bir Kırşehir olacak. Şeffaf belediyecilik ile hesap verebilir ve denetlenebilir olacağız. Her kuruşun hesabını vereceğiz. Katılımcı bir demokrasi anlayış göstereceğiz. STK’lara, sendikalara ve vatandaşın ne dediğine kulak vereceğiz. Birlikte yöneteceğiz. Kimseyle hesabımız yok, husumetimiz yok, kavgamız yok. Biz Kırşehir’i bir huzur, barış ve kardeşlik kenti yapmak peşindeyiz. Ben şunu istiyorum. Vatandaşlarımız mutlu huzurlu olsun, bir işi olsun. Akşam evine götüreceği aşı olsun, mutlu bir ailesi olsun. Bunun için mücadele edeceğiz. Kırşehirli hemşehrilerim şunu unutmasın; Bizlerin hizmetlerini gördükçe, bizlerin Kırşehir’e sahiplendiğini gördükçe Kırşehir için, vatandaş için, yurttaş için çalıştığımızı gördükçe ve Kırşehir’i inşa edebilmek için gece gündüz demeden yorulmadan hep birlikte koşacağız” dedi.

Başkan Ekicioğlu’nun basın toplantısı yarın Neşet Ertaş kültür Merkezi’nde saat 11.00’de başlayacak. (HABER: BEYHAN BALLI)

 

 

 

 

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .