Başkan Ekicioğlu, esnafla buluşuyor

Başkan Ekicioğlu, esnafla buluşuyor

07.08.2019

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekili Metin İlhan ve İl Başkanı Baran Genç ile birlikte çarşı esnaflarını ziyaret edip sorunlarını dinledi. Esnafların istek ve beklentilerini dinleyen Başkan Ekicioğlu, 4 aylık görev süresi içinde Belediye’nin röntgenini çektiklerini, giderlerini tasarrufla düşürdüklerini söyledi. Kırşehir halkına verdikleri bütün vaatleri gerçekleştireceklerini, bunun için biraz sabırlı olmalarını isteyen Başkan Ekicioğlu, “Belediyemizin her […]

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekili Metin İlhan ve İl Başkanı Baran Genç ile birlikte çarşı esnaflarını ziyaret edip sorunlarını dinledi.
Esnafların istek ve beklentilerini dinleyen Başkan Ekicioğlu, 4 aylık görev süresi içinde Belediye’nin röntgenini çektiklerini, giderlerini tasarrufla düşürdüklerini söyledi.
Kırşehir halkına verdikleri bütün vaatleri gerçekleştireceklerini, bunun için biraz sabırlı olmalarını isteyen Başkan Ekicioğlu, “Belediyemizin her kuruşunu yerli yerince kullanmak zorundayız. Göreve geldiğimiz günden bu yana gelir ve giderlerimizi dengeledik. Belediyemizi halkımızla birlikte yöneteceğiz. Onların istek ve taleplerini değerlendirip, birlikte çalışacağız. Ben yaptım oldu, ben her şeyin doğrusunu yaparım mantığı içinde olmayacağız. Ortak akıl ve ortak kararla yapacağız” diye konuştu.
Kırşehir’de hizmet gitmeyen bölgelere öncelik vereceklerini belirten Başkan Ekicioğlu, esnafların yaşadığı ekonomik sıkıntıları bildiklerini, işsizliğin her geçen arttığına dikkati çekti.
İŞKUR aracılığı ile Kırşehir Belediyesi’nde çalışan 350 işçinin görev sürelerinin dönmesinin ardından Belediye hizmetlerinin aksamadan devam ettiğini ifade eden Başkan Ekicioğlu, Kırşehir halkının kendilerinden en büyük beklentisinin iş talebi olduğunu, bu konuda onlara katkı sunmak için kooperatifler kurarak çözmek istediklerini kaydetti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .