Başkan Ekicioğlu, esnaf ziyaretinde

Başkan Ekicioğlu, esnaf ziyaretinde

01.06.2019

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çarşı esnafını ziyaret etti. Yol boyunda halkın ve esnafın yoğun sevgileriyle karşılaşan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Aşıkpaşa ve Ahmet Yesevi bulvarları ile Lise Caddesindeki ziyaret ettiği esnafın halini, hatırını sordu. Yaşanan ekonomik sıkıntıdan zor günler geçiren esnaflar, bayram dolayısıyla bir hareketlenme beklediklerini, ancak genel anlamda tüm […]

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi çarşı esnafını ziyaret etti.
Yol boyunda halkın ve esnafın yoğun sevgileriyle karşılaşan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Aşıkpaşa ve Ahmet Yesevi bulvarları ile Lise Caddesindeki ziyaret ettiği esnafın halini, hatırını sordu.
Yaşanan ekonomik sıkıntıdan zor günler geçiren esnaflar, bayram dolayısıyla bir hareketlenme beklediklerini, ancak genel anlamda tüm sektörlerin büyük sıkıntı içinde olduğunu ifade ettiler.
31 Mart seçimlerinin ardından Kırşehir belediye Başkanı seçilen ve iki aylık süresi içinde halkın tebrik ziyaretlerini kabul ettikleri için Kırşehir halkıyla çok sık buluşamadıklarını belirten Başkan Ekicioğlu, bundan sonra daha sık halkla ve esnaf buluşacaklarını, istek ve taleplerini alarak, yaşadıklarını sorunları kısa sürede çözümlemek için çalışacaklarını söyledi.
Kırşehir’de seçimlerin huzur ve mutluluk içinde geçtiğini, artık birlik ve beraberlik için de herkese eşit mesafede hizmet götürmek olduğunu ifade eden başkan Ekicioğlu, “Kırmadan, dökmeden, birlik ve beraberlik içinde olacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden hep birlikte çalışacağız. Ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıların biran önce ortadan kalkmasını istiyor ve bekliyoruz” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .