Başkan Bahçeci’ye teşekkür

Başkan Bahçeci’ye teşekkür

11.10.2017

Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Yaşar Bahçeci’ye 8,5 yılda sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti…

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Kırşehir’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve de Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Kırşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, beraberindeki heyet ile Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Başkan Bahçeci, Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a sekiz buçuk yılda Kırşehir’de yaptığı hizmetleri ve hayata geçen projeleri yaptığı sunumda anlattı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Genel Başkan Yardımcısı Karacan’ı Kırşehir’de ağırlamaktan onur duyduklarını belirterek, “Kırşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek; şehrimizi daha refah, modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışıyoruz. Rutin hizmetlerin yanı sıra kentin kronikleşen sorunlarını da dev projelerimizle çözmeyi amaçladık” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Başkan Bahçeci’ye Kırşehir’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, Bahçeci’ye bir hediye takdim etti.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, Genel Başkan Yardımcısı Karacan’a yöresel hediyeler verdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .