BAŞKAN BAHÇECİ’NİN İSMİ HAFTAYA AÇIKLANACAK

BAŞKAN BAHÇECİ’NİN İSMİ HAFTAYA AÇIKLANACAK

26.11.2018

Hafta sonunda 40 ilin belediye başkan adayını açıklayan AK Parti 20 ilin belediye başkan adayını da bugün duyuracak BAŞKAN BAHÇECİ’NİN İSMİ HAFTAYA AÇIKLANACAK Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın bugün yapılacak partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda Ankara ve İzmir’in de aralarında bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacağı bildirilirken, aralarında Kırşehir Belediyesi’nin de bulunduğu […]

Hafta sonunda 40 ilin belediye başkan adayını açıklayan AK Parti 20 ilin belediye başkan adayını da bugün duyuracak

BAŞKAN BAHÇECİ’NİN İSMİ HAFTAYA AÇIKLANACAK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın bugün yapılacak partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda Ankara ve İzmir’in de aralarında bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacağı bildirilirken, aralarında Kırşehir Belediyesi’nin de bulunduğu diğer belediye başkan adaylarının da haftaya açıklanacağı öğrenildi.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin yarınki TBMM Grup Toplantısı’nda, aralarında Ankara ve İzmir’in de bulunduğu 20 ilin belediye başkan adayını kamuoyuyla paylaşacak. Toplantıda, Ankara, İzmir, Balıkesir, Trabzon, Eskişehir, Hatay, Konya, Mardin, Muğla ve Sakarya büyükşehir belediye başkan adaylarının yanı sıra Afyonkarahisar, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Karaman, Muş, Uşak, Yozgat ve Sivas’ın belediye başkan adaylarının açıklanacağı bildirildi.
AK Partili Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin isminin açıklanmasının da haftaya kaldığı öğrenilirken, Kırşehir’deki ilçe ve belde belediye başkan adaylarının da bu tarihte kamuoyuyla paylaşacağı bildirildi.
Konuyla ilgili gazetemize bir açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kendisinin aday gösterilmesiyle ilgili bir sorun olmadığını, AK Parti Genel Merkezi’nin açıklamayı gelecek haftaya bıraktığını ifade etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .