Başkan Bahçeci’den personeline jest

Başkan Bahçeci’den personeline jest

09.03.2018

KADINLARIN her zaman baş tacı olduğunu dile getiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personelinin gününü karanfillerle kutladı. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personele karanfil dağıttı. Kadınların toplumda daha güzel bir noktaya gelmesinin her kesimin sorumluluğunda olduğunu dile getirerek, hayatlarında elde ettikleri başarılar yerine […]

KADINLARIN her zaman baş tacı olduğunu dile getiren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personelinin gününü karanfillerle kutladı.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın personele karanfil dağıttı.
Kadınların toplumda daha güzel bir noktaya gelmesinin her kesimin sorumluluğunda olduğunu dile getirerek, hayatlarında elde ettikleri başarılar yerine kadınların şiddet olayları ile anılmasından duyduğu rahatsızlığı ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye hizmet binasında görev yapan kadın personellere karanfil takdim ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
Bahçeci, özverili çalışmalarından dolayı kadın personellere teşekkür etti.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Ahi Evran-ı Veli Hazretleri’nin eşi Fatma Bacı Kırşehir’de kurduğu Bacıyan-ı Rum teşkilatı ile savaşta ihtiyaç olduğunda erkeklerin yanında savaşan hanımefendileri örgütlemiş barış zamanı hem sosyal alanda, hem ticarette, hem devlet yönetiminde her zaman en önde hanımefendiler olmuştur. Günümüzde kadına şiddetin daha fazla konuşulduğunu görmek gerçekten hepimizi üzüyor. İnşallah 8 Mart vesilesi ile bu sorunların tartışıldığı ve çözüm yollarının daha fazla arandığı bir süreç yaşanacak ve kadınlarımızın geleceği toplumumuzda daha güzel bir noktaya gelecektir diye ümit ediyor, tüm hanım efendilerin Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.
(HABER: Gülnaz CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .