Başkan Bahçeci’den okul ziyaretlerine devam

Başkan Bahçeci’den okul ziyaretlerine devam

02.10.2018

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, on yıldır sürdürdüğü yıllık olağan okul ziyaretlerini gerçekleştirerek öğrenci ve öğretmenlerle buluşmaya devam ediyor. Başkan Bahçeci, Kadir Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, Durdu Muzaffer Marşap İmam Hatip Lisesi, Fatımatüz Zehra İmam Hatip Orta Okulu,Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zernişan Vakkas Yaşar İlkokulu, Endüstri Meslek Lisesi, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen […]


Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, on yıldır sürdürdüğü yıllık olağan okul ziyaretlerini gerçekleştirerek öğrenci ve öğretmenlerle buluşmaya devam ediyor.
Başkan Bahçeci, Kadir Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi, Durdu Muzaffer Marşap İmam Hatip Lisesi, Fatımatüz Zehra İmam Hatip Orta Okulu,Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Zernişan Vakkas Yaşar İlkokulu, Endüstri Meslek Lisesi, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesini ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Okullarda öğrenciler tarafından sevgi ile karşılanan Başkan Bahçeci ziyaretlere bisikletle giderek öğretmen ve öğrencileri bisiklete binmeyi teşvik ediyor.
Okulların genel durumu ile ilgili bilgiler alan Başkan Bahçeci, okulda görev yapan öğretmenlerle hasbihal etti. Belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Bahçeci, “Eğitimlerimizle öğrencilerimizin geleceğine ışık tutuyoruz” dedi.
Belediyecilik anlamında Türkiye’de Kırşehir’in her zaman örnek gösterildiğine vurgu yapan Başkan Bahçeci, “Kırşehir’de belediye olarak hizmette sınır yok. Vatandaşlarımızın; spordan sanata, kültürden eğitime tüm alanlarda talep ettiklerini, elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Özellikle eğitim kısmında örnek olacak hizmetler veriyoruz” diye konuştu.
Okul ziyaretlerini değerlendiren Başkan Bahçeci, “Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesini uğrayıp yeni eğitim öğretim yıllarını tebrik ettik, yıllık olağan ziyaretimizi yapıp Öğretmenlerimizle sohbet ettik. Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaretimizde de hem Öğretmenlerimizle hem Öğrencilerimizle görüşme fırsatımız oldu, Eğitim her zaman gündemimizde birinci sırada. Fatımatüz Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunu ziyaretimizde Öğretmenlerimizle güzel bir istişare gerçekleştirdik. Aşıkpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretimizde çok verimli geçti, 10 yıldır tüm okullarımızı dolaşıp Öğretmenlerimizle istişare etmek bize çok şeyler kazandırdı, Öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. İMKB Zernişan Vakkas Yaşar İlkokulu ziyaretimiz de çocukların ilgisi ve sevgisi görüşmeye değerdi, Rabbim hesapsız, çıkarsız bu sevgiyi hiç eksik etmesin inşallah. Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretimizde de samimi bir şekilde Öğretmen arkadaşlarımızla hizmetlerimizi ve Şehrimizin gelecek vizyonunu konuştuk” dedi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .