Başkan Bahçeci’den çat kapı ziyaret

Başkan Bahçeci’den çat kapı ziyaret

25.10.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, halkın içinde olmaya devam ediyor. Başkan Bahçeci, çat kapı ziyaretleri yaparak çalışmaları hakkında ve gelecek dönemde ne gibi projeler yapacaklarını anlatıyor. Başkan Bahçeci, vatandaşlarla sohbet ederek, sorunları ilk ağızdan dinliyor. Çat kapı ziyaret kapsamında her zaman vatandaşların yanında olduklarını vurgulayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çat kapı ziyaretlerine devam edeceklerini belirtti. […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, halkın içinde olmaya devam ediyor.
Başkan Bahçeci, çat kapı ziyaretleri yaparak çalışmaları hakkında ve gelecek dönemde ne gibi projeler yapacaklarını anlatıyor.
Başkan Bahçeci, vatandaşlarla sohbet ederek, sorunları ilk ağızdan dinliyor.
Çat kapı ziyaret kapsamında her zaman vatandaşların yanında olduklarını vurgulayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çat kapı ziyaretlerine devam edeceklerini belirtti.
Ailelerle yüz yüze görüşerek sıkıntılarını dinlediklerini ve taleplerini aldıklarını bildiren Başkan Bahçeci, “Çat kapı ev ziyaretlerine devam ediyoruz, yüz yüze görüşerek onların sorunlarını dinliyor ve imkânlarımız ölçüsünde çözüm buluyoruz. Rabbim milletimizin sevgisini hiç eksik etmesin inşallah. Çat kapı ev ziyaretleri yapıyoruz, hem biz hem de ev sahipleri mutlu oluyor ziyaretimize. Birlik ve beraberlik bağlarını güçlendiriyoruz. Çat kapı ziyaretler yapacağız. Bunu niye yapıyoruz ziyaret ettiğimiz evlerde beraberinde güzel duyguları canlandırıyor. Biz bir sürpriz yapalım ve gittiğimiz yerlere, birlikte projelerimizi ve yatırımlarımızı paylaşalım istiyoruz. Dertleşelim, sohbet edelim, birbirimizle olan kardeşliğimizi güçlendirelim diye evleri ziyaret ediyoruz. İnsanlarımızın gönül dünyasındaki güzelliklerle, samimiyetle güzel bir gün geçiriyoruz. Halkımızla birlikte olmaktan memnun oluyorum. Biz her zaman halkımızın içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .