Başkan Bahçeci’den Bakan Yardımcısı Alpaslan’a ziyaret

Başkan Bahçeci’den Bakan Yardımcısı Alpaslan’a ziyaret

31.07.2018

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, geçtiğimiz hafta Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığı görevine atanan Kırşehirli hemşehrimiz Nadir Alpaslan’ı dün makamında ziyaret ederek başarılar diledi. Dün Ankara’ya giden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cuma günü Kırşehir’de kutlanacak Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri öncesi Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığına atanan Nadir Alpaslan’ı makamında ziyaret etti ve festivale […]

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, geçtiğimiz hafta Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığı görevine atanan Kırşehirli hemşehrimiz Nadir Alpaslan’ı dün makamında ziyaret ederek başarılar diledi.
Dün Ankara’ya giden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cuma günü Kırşehir’de kutlanacak Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri öncesi Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığına atanan Nadir Alpaslan’ı makamında ziyaret etti ve festivale davet etti.
Bahçeci, Kırşehirli hemşehrimiz Nadir Alpaslan’ı Bakan Yardımcılığı görevine atanmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Her zaman Kırşehirimizin gururu olan hemşerimiz Nadir Alpaslan’a Kültür ve Turizm Bakan Yardımcılığı görevinde başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Kültür ve Turizm alanında özlenen gelişmelerin yaşanması çok uzun sürmez” dedi.
Ziyarette Cuma günü başlayacak 2. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunulurken, Başkan Bahçeci, Bakan Yardımcısı Alpaslan’ı Kırşehir’e davet etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .