Başkan Bahçeci, pazar esnafını ziyaret etti

Başkan Bahçeci, pazar esnafını ziyaret etti

29.08.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehirlilerin taleplerini, şikayetlerini dinleme noktasında yaptığı birebir görüşmelerini sürdürüyor. Çarşı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Başkan Bahçeci, pazar esnafını da ziyaret etti. Ziyaretlerde genç-yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Bahçeci, […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehirlilerin taleplerini, şikayetlerini dinleme noktasında yaptığı birebir görüşmelerini sürdürüyor.
Çarşı esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Başkan Bahçeci, pazar esnafını da ziyaret etti.
Ziyaretlerde genç-yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.
Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Bahçeci, bu kez pazar esnafını ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi.
Pazar tezgâhlarını tek tek dolaşarak esnafı ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Bahçeci, pazaryerinde alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

Fırsat buldukça esnafları ziyaret etmeye ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Bahçeci, “Esnaflarımızı dinleyerek hem eksiklerini hem de Kırşehir Belediyesi’nden beklentilerini öğreniyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerle halkımızın ve esnaflarımızın ne istediklerini bilerek ortak akıl ile hareket etmeye özem gösteriyoruz. Karşılıklı iletişim içinde olmaktan da mutluluk duyuyoruz. Bu ziyaretler esnasında, esnaflarımıza proje ve çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz” dedi.
Projeler üretirken hep Kırşehir’in ihtiyaçları doğrultusunda hareket ettiğini belirten Başkan Bahçeci, “Biz hem Kırşehir’e yakışacak modern bir pazar yeri yaptık, hem de esnafın ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde kapalı otoparklı modern pazar yerini yaptık. Her projemizde önce hayal ediyoruz. Sonra gerçekleştiriyoruz, uyguluyoruz. Biz adım attığımız her projede büyük bir inançla yola çıkıyoruz. İnandığımız her işte başarılı olduk. Ekibimizle birlikte inanarak Kırşehir’e hizmet etmeye devam ediyoruz” ifadesini kullandı.
Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Bahçeci, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti.
Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkan Bahçeci’ye pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler.
Pazar esnafı, Başkan Bahçeci’nin kendilerini ziyaret etmesi ve Kırşehir’de yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .