Başkan Bahçeci, okul ziyaretlerine başladı

Başkan Bahçeci, okul ziyaretlerine başladı

24.10.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Anadolu Lisesi ile Sebahat Osman Yalçınkaya Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle görüştü. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte okullardan gelen talep ve istekleri yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını söyleyerek, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Okul ziyaretlerinde öğretmenler ve öğrenciler tarafından coşku ile […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Anadolu Lisesi ile Sebahat Osman Yalçınkaya Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle ve öğretmenlerle görüştü.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte okullardan gelen talep ve istekleri yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını söyleyerek, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.
Okul ziyaretlerinde öğretmenler ve öğrenciler tarafından coşku ile karşılanan Başkan Bahçeci, okul müdürleri ve öğretmenlerle sohbet etti.
Başkan Bahçeci, “Eğitim-öğretim yılı ile birlikte okullarımızı ziyaret ediyoruz. Öğretmenlerimize çalışmalarımızla ilgili bilgi verip görüşlerini aldık. Geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz kutsal bir görevi yerine getiriyor. Böylesi zor bir görevi yerine getirirken onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Okullarımızı ziyaretlerimizde Belediyemizden isteklerini yerinde dinleme fırsatı yakalıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde bütün okullara yardım etmeye çalışıyoruz. Kırşehir’deki okulların çoğunun sert zemin çalışmalarını yaparak hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin güzel bir çevreye sahip olmasını sağlıyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız hemen hemen bitti, hatta bazı okullarda ikinci çalışmalara başladık” şeklinde konuştu.
Kırşehir Belediyesi’nin okullar için daha özenli bir çalışma yürüteceğini de belirten Başkan Bahçeci, Belediye faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler de verdi.
Öğretmenler odasında yapılan sohbette Başkan Bahçeci okullara ziyaretlerde bulunup öğrenci ve öğretmenlerin istek ve beklentilerini dinlemeye devam edeceklerini ifade etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .