Başkan Bahçeci, Okul Ziyaretlerinde

Başkan Bahçeci, Okul Ziyaretlerinde

18.01.2015

“Gelin Kırşehir’in geleceği için hep birlikte hareket edelim.” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, okul ziyaretleri kapsamında Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu ve Necatibey İlk ve Orta Okullarını ziyaret etti. Daha öncede farklı okulları ziyaret eden Başkan Bahçeci öğretmenler ve öğrenciler tarafından coşku ile karşılanarak Okul Müdürleri ve öğretmenlerle birlikte bir müddet sohbet etti. […]

“Gelin Kırşehir’in geleceği için hep birlikte hareket edelim.”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, okul ziyaretleri kapsamında Hayriye Kımçak Anadolu Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu ve Necatibey İlk ve Orta Okullarını ziyaret etti.

Daha öncede farklı okulları ziyaret eden Başkan Bahçeci öğretmenler ve öğrenciler tarafından coşku ile karşılanarak Okul Müdürleri ve öğretmenlerle birlikte bir müddet sohbet etti.

Belediyelerin okullar için özenli çalışmalar yürüttüğünü belirten Başkan Bahçeci, ” Bizim amacımız Kırşehir’i her alanda gelişen, değişen bir şehir yapmak. Biz Aşıkpaşası, Cacabey’i, Ahi Evran-ı Veli, Neşet Ertaş’i, Şemsi Yatsıma’nı ile tarihi olan çok güzel bir iliz. Bizlere verdiğiniz yetki ile 5 yıldır hizmetlerin en güzelini Kırşehir için yaptık. Yapılamaz denilen her proje şeyi gerçekleştirdik. Kırşehir’in sorunlarını sırasıyla çözdük. Bizler hizmetlerimizi yaparken her zaman dik bir duruş sergiledik ve bu duruşumuzu hiç bozmadık. 5 yılda yaptıklarımızı biliyoruz, sizler de biliyorsunuz. İkizarası Kent Parkımız, Cacabey Meydanımız, Pazar Yerimiz, Katı Atık Depolama Tesisimiz, Atık Suyumuz, Aile Yaşam Merkezimiz, Prestij Yol Projemiz, Yeşilbant Projemiz, Tenis Kortumuz, Ağalar Konağımız ile Kırşehir’de her alanda projeler gerçekleştirdik. Her projemiz için yoğun emek ve çaba harcadık. Kırşehir hizmetlerimizle değişen, gelişen bir şehir oldu.

Ben inşaat mühendisi olarak bütün projelerimizi tek tek kendim takip ettim. Bütün projeleri titizlikle inceledim. Kırşehir’i hizmetlerimizle hizmet çıtasını en üst seviyelere taşıdık. Kırşehir son 5 yılda, tarihi boyunca görmediği hizmetlere şahit oldu.

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla hizmet eden bizler için siyaset sadece bir araçtır. Bizim için Kırşehir’in menfaati her şeyin üstündedir. Yaptığımız hizmetlerle Kırşehir’de fiziksel dönüşümü başlattık. Ama aynı zamanda zihinsel dönüşümü de başarmak istiyoruz. Bu dönüşüm de tamamlandığında Kırşehir’in önünde kimse duramaz. Dedikodularla uğraşmak yerine sadece ve sadece işimize odaklanmak istedik. İşte bu yüzden bu şehrin geleceğine yeniden talip olduk ve sizler de bizlere yetki verdiniz. Çocuklarımız bizlerin geleceği. Onları en iyi, en güzel şekilde eğitmek hepimizin görevi. Biz de Belediye olarak açtığımız Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezinde her yaştan kişiye hitap eden kurslarla kişisel ve sosyal gelişim alanında vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Özellikle Begem’de gençlerimiz için açtığımız kurslar, kulüpler ve düzenlenen geziler çok yararlı. Herkesi bu kurslardan yararlanmaya davet ediyorum.

Biz, sizlerin görüşlerini çok önemsiyoruz. Çünkü biz istişareye önem veren, farklı görüşleri önemseyen bir ekibiz. Gelin Kırşehir’in geleceği için hep birlikte hareket edelim. Farklı görüşleriniz, projeleriniz var ise bizlerle paylaşın. Kırşehir için, Kırşehir’in değişimi için farklı projeleri birlikte yapalım”

6c1d6a6bffcd5c5YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .