Başkan Bahçeci, okul ziyaretlerinde

Başkan Bahçeci, okul ziyaretlerinde

11.11.2017

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Endüstri Meslek Lisesi ve Yunus Emre İmam-Hatip Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Eğitim kurumlarını ziyaret kapsamında belirli aralıklarla şehir merkezindeki okullara giden Başkan Bahçeci, minik yüreklere ve gençlere dokunmaya devam ediyor. Endüstri Meslek Lisesi ve Yunus Emre İmam Hatip Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Bahçeci, […]

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Endüstri Meslek Lisesi ve Yunus Emre İmam-Hatip Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim kurumlarını ziyaret kapsamında belirli aralıklarla şehir merkezindeki okullara giden Başkan Bahçeci, minik yüreklere ve gençlere dokunmaya devam ediyor.
Endüstri Meslek Lisesi ve Yunus Emre İmam Hatip Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Başkan Bahçeci, okullarda öğretmenlerle hasbıhal ederek, öğrenciler ile ilgilendi.
Okul yönetimi tarafından karşılanan Başkan Bahçeci, okulun genel durumu ile ilgili bilgi aldıktan sonra öğretmenlerle bir araya geldi.
Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sık sık eğitim camiası ile görüşmeye özen gösterdiklerini belirten Başkan Bahçeci, öğretmen ve idarecilerin fikir ve önerilerinin kendilerine yol gösterdiğine vurgu yaptı.
İstişare geleneğini yaygınlaştırmanın çok faydasını gördüklerini ve bunun mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Bahçeci görev süresinin başlamasından şimdiye kadar toplumun her kesimi ile belirli periyotlarda bir araya geldiklerini söyledi.
Belediyenin çalışmaları ile ilgili öğretmenleri bilgilendiren Başkan Bahçeci, “Bugüne kadar yaptığımız yatırımlarla proje belediyeciliğini ilimizde uygulamayı başardık. Göreve başlar başlamaz oluşturduğumuz plan ve projeler doğrultusunda birçok eksikliği kısa bir sürede ortadan kaldırdık. Bununla beraber hazırladığımız stratejik planımıza göre kısa, orta ve uzun vadede projeler hazırlayarak ilimizin yeni bir değişim ve dönüşüm sürecine girmesine öncülük ettik. Kısa ve orta vadede planladığımız projelerimizi Allah’a şükür tamamlayarak hizmete sunduk. Altyapı ve cazibeli içme suyu temini gibi uzun vadede planladığımız projeleri de başlattık. Şu anda bu projelerimizi devam ettiriyoruz. Halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Taahhütlerimizin ötesinde hedefler belirleyerek bunları hayata geçirdik. İnşallah şu anda yürütmekte olduğumuz çalışmaların tamamlanması ile Kırşehir’imizi hak ettiği konuma getireceğiz” dedi.
Altyapı gibi süreç isteyen ve meşakkatli projeleri yaptıklarını ifade eden Başkan Bahçeci, bu konuda vatandaşlara sabırlarından ve destek vermelerinden dolayı teşekkür ederek, zorlu dönemin ardından hep birlikte feraha ulaşacaklarını sözlerine ekledi.
Yol, kaldırım, çevre temizliği, altyapı ve üstyapı gibi belediyelerin asli görevlerini layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Bahçeci, bunlarla beraber sosyal belediyeciliğin de gereğini yaptıklarını vurguladı.
Başkan Bahçeci, ziyaretlerinde öğretmenlerin sorularını da cevaplayarak taleplerinin yapılması hususunda talimatlar verdi.
Öğretmenlerle yapılan görüşmenin ardından öğrencilerle buluşan Başkan Bahçeci, hayata dair kendilerine tavsiyelerde bulunarak, eğitim hayatlarında başarılar diledi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .