Başkan Bahçeci: “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz”

Başkan Bahçeci: “Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz”

19.10.2017

Kırşehir mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti. 2015 yılından bu yana 19 Ekim’de kutlanan Muhtarlar Günü’nü kutlayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, muhtarlarla her mahallesi yaşanılabilir daha güzel bir Kırşehir oluşturmak için koordineli çalışmalar sürdürdüklerini belirterek, “Muhtarlık müessesesi 200 yıla yaklaşan bir geçmişi ile günümüzde demokratik sistemin […]

Kırşehir mahalle muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti.
2015 yılından bu yana 19 Ekim’de kutlanan Muhtarlar Günü’nü kutlayan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, muhtarlarla her mahallesi yaşanılabilir daha güzel bir Kırşehir oluşturmak için koordineli çalışmalar sürdürdüklerini belirterek, “Muhtarlık müessesesi 200 yıla yaklaşan bir geçmişi ile günümüzde demokratik sistemin en temel taşlarından birini oluşturmaktadır. Muhtarlar Günü münasebetiyle Mahalle Muhtarlarımız ziyaretimize geldi, her zaman uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz inşallah. Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz. Muhtarlar kendi mahallelerinin sorunlarını kamu kurumlarına aktarıp çözüm yollarını araştırmaları bakımından önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak mahalle muhtarlarımızda çok iyi bir diyalog ortamı sağladık. Mahallelerimizdeki sorunların çözümü, yapılacak ve yapılması gereken yatırımlar Kırşehir Belediyemizin ilgili birimleri muhtarlarımızla bizzat görüşerek hayata geçiriliyor. Muhtarlarımızla düzenli aralıklarla toplantılar düzenliyoruz. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, halkımızın oylarıyla işbaşına gelen muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Muhtarlarımız eskiye oranla daha iyi statü kazandılar. Sosyal güvence açısından bir iyileştirilme yapıldı. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret sonunda Başkan Bahçeci muhtarlara plaket hediye etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .